What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Wyrwa Cały Film (2023) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Wyrwa

Wyrwa

Wyrwa
2023/03/17Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Wyrwa
Tytuł oryginalny: Wyrwa
Kraj produkcji: Poland
Premiera: 2023
Czas trwania:

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć cały film Wyrwa online?

Lubicie filmy pełne tajemnic i napięcia? Czy interesują was historie o ludziach, którzy muszą zmierzyć się z przeszłością i odkryć prawdę? Jeśli tak, to film Wyrwa z 2023 roku jest dla was idealnym wyborem. To thriller oparty na bestsellerowej powieści Wojciecha Chmielarza pod tym samym tytułem. Cały film Wyrwa przedstawia nam losy Maćka (Tomasz Kot), który po śmierci żony Janiny (Karolina Gruszka) odkrywa, że kobieta skrywała wiele sekretów i nie była tym, kim się wydawała.

Tajemnica w fabule produkcji Wyrwa cały film

Wyrwa cały film rozpoczyna się od dramatycznego wypadku samochodowego, w którym ginie Janina Tomska. Maciej Tomski dowiaduje się, że jego żona prawdopodobnie popełniła samobójstwo. Nie ma jednak pojęcia, dlaczego do wypadku doszło pod Mrągowem, skoro Janina powiedziała, że jedzie na delegację do Krakowa. Maciej postanawia zbadać sprawę i dowiedzieć się więcej o życiu swojej żony. Wkrótce odkrywa, że Janina miała romans z Kamilem Wojnarem (Grzegorz Damięcki), znanym aktorem teatralnym i telewizyjnym. Maciej nawiązuje kontakt z Kamilem i razem próbują rozwikłać zagadkę śmierci Janiny. Po drodze natrafiają na wiele niebezpieczeństw i zaskakujących faktów.

Produkcja filmu Wyrwa cda

Film Wyrwa cda został wyreżyserowany przez Bartosza Konopkę, który jest znany z takich dokumentów jak “Królik po berlińsku” czy “Artysta”. Tym razem postawił na fabularną adaptację literackiego hitu i stworzył intrygujący thriller pełen zwrotów akcji i emocji. Film został nakręcony w Warszawie i Mrągowie oraz w okolicach tych miast. Reżyser chciał oddać klimat powieści Chmielarza i pokazać kontrast między wielkim miastem a prowincją.

Śmietanka aktorska w filmie

W rolach głównych całego filmu Wyrwa występują Tomasz Kot jako Maciej Tomski i Karolina Gruszka jako Janina Tomska. Tomasz Kot jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, znany m.in. z roli Zuli w filmie “Zimna wojna” czy roli Zbigniewa Religi w filmie “Bogowie”. Karolina Gruszka to utalentowana aktorka teatralna i filmowa, która grała m.in. w filmach “Marie Curie”, “Miasto 44” czy “Katyń”. W pozostałych rolach występują m.in. Grzegorz Damięcki jako Kamil Wojnar, Olga Bołądź jako Renata, Maria Pakulnis jako Krystyna czy Roman Gancarczyk jako Henryk.

Świetna propozycja polskiego kina

Film Wyrwa z 2023 roku to propozycja dla fanów kryminału i thrillera. To ciekawa adaptacja powieści Wojciecha Chmielarza, która trzyma widza w napięciu do samego końca. Film zachwyca dobrą grą aktorską, wiarygodną reżyserią i wartką fabułą pełną nieoczekiwanymi odkryciami. Film ma swoją premierę światową i polską premierę kinową 17 marca 2023 roku. Polecamy go wszystkim miłośnikom zagadek i tajemnic!


Wyrwa cały film

Wyszukaj Wyrwa cały film

12 komentarzy
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Matka
Infinite Storm
Martwe zło: Przebudzenie
Deinfluencer
Pukając do drzwi
Autostopowicz z siekierą
65
Dziewczyny z Dubaju
Mężczyzna bez pamięci
Amsterdam
Czarny Telefon