What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Turkusowa suknia Cały Film (2023) • CDA • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin


Obejrzyj trailer i sprawdź dostępność źródeł do całego filmu Turkusowa suknia po rejestracji.

Turkusowa suknia

Turkusowa suknia

Le bleu du caftan
2023/02/10Not Rated
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Turkusowa suknia
Tytuł oryginalny: Le bleu du caftan
Kraj produkcji: BE
Premiera: 2023
Czas trwania: 123 Minut
Gatunek:

Sprawdź inne filmy online

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć online Turkusowa suknia cały film

Jeśli lubisz filmy, które poruszają ważne i aktualne tematy społeczne, to na pewno zainteresuje Cię “Turkusowa suknia” cały film (oryginalny tytuł: Le bleu du caftan) w reżyserii Maryam Touzani. Jest to marokański dramat obyczajowy, który opowiada o małżeństwie Halima i Miny, którzy prowadzą zakład krawiecki w mieście Sala. Ich życie zmienia się, gdy do ich domu wprowadza się młody pomocnik Youssef, który okazuje się być gejem. Turkusowa suknia online pokazuje trudności, z jakimi borykają się ludzie o innej orientacji seksualnej w konserwatywnym społeczeństwie, a także skomplikowane relacje między małżonkami i między pokoleniami.

Film “Turkusowa suknia” miał swoją premierę na festiwalu w Cannes w 2022 roku, gdzie zdobył nagrodę FIPRESCI w sekcji Un Certain Regard. Film został również wybrany jako oficjalny kandydat Maroka do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny w 2023 roku. Film spotkał się z pozytywnymi recenzjami zarówno krytyków, jak i widzów, którzy docenili jego autentyczność, emocjonalność i uniwersalność.

W tym artykule dowiesz się więcej o filmie “Turkusowa suknia”, jego reżyserce Maryam Touzani, obsadzie, fabule, nagrodach i recenzjach. Przygotuj się na fascynującą podróż do świata marokańskiego kina!

Kim jest Maryam Touzani – reżyserka Turkusowa suknia online?

Życiorys

Maryam Touzani jest tunezyjską reżyserką, scenarzystką i aktorką, która urodziła się w 1980 roku w Tangerze. Jest córką znanego pisarza i dziennikarza Mohameda Touzaniego. Studiowała literaturę angielską na Uniwersytecie w Londynie, a następnie przeniosła się do Paryża, gdzie zaczęła pracować jako dziennikarka kulturalna. W 2011 roku zadebiutowała jako reżyserka krótkometrażowym filmem “Quand ils dorment”, który opowiadał o życiu młodej kobiety w Maroku. W 2015 roku nakręciła swój drugi krótki film “Aya goes to the beach”, który był inspirowany prawdziwą historią dziewczynki, która cierpiała na raka i marzyła o zobaczeniu morza. Film ten zdobył wiele nagród na międzynarodowych festiwalach.

W 2017 roku Maryam Touzani współpracowała ze swoim mężem Nabilem Ayouchem, znanym marokańskim reżyserem, przy scenariuszu do jego filmu “Razzia”, w którym również zagrała jedną z głównych ról. Film ten opowiadał o pięciu losach ludzi żyjących w Casablance i był nominowany do Cezara za najlepszy film zagraniczny. W 2019 roku Maryam Touzani wyreżyserowała swój pierwszy pełnometrażowy film “Adam”, który był oparty na jej własnym doświadczeniu związanym z niespodziewaną ciążą. Film ten opowiadał o przyjaźni między dwiema kobietami: Samią, która jest niezamężną matką, i Ablą, która jest wdową i samotnie wychowuje córkę. Film ten został pokazany na festiwalu w Cannes w sekcji Un Certain Regard i był kandydatem Maroka do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny w 2020 roku.

W 2022 roku Maryam Touzani nakręciła swój drugi pełnometrażowy film “Turkusowa suknia”, który jest jej najnowszym dziełem. Film ten jest również częściowo autobiograficzny, ponieważ opowiada o ojcu reżyserki, który był krawcem i ukrywał swoją homoseksualność przed rodziną i społeczeństwem. Film ten jest hołdem dla jego odwagi i miłości.

Filmografia

Maryam Touzani jest autorką następujących filmów:

 • Quand ils dorment (2011) – reżyseria i scenariusz
 • Aya goes to the beach (2015) – reżyseria i scenariusz
 • Razzia (2017) – scenariusz i rola Aïdy
 • Adam (2019) – reżyseria i scenariusz
 • Turkusowa suknia (2022) – reżyseria i scenariusz

O czym opowiada cały film “Turkusowa suknia”?

Cały film “Turkusowa suknia” jest dramatem obyczajowym, który opowiada o małżeństwie Halima i Miny, którzy prowadzą zakład krawiecki w marokańskim mieście Sala. Ich życie zmienia się, gdy do ich domu wprowadza się młody pomocnik Youssef, który okazuje się być gejem. Film pokazuje trudności, z jakimi borykają się ludzie o innej orientacji seksualnej w konserwatywnym społeczeństwie, a także skomplikowane relacje między małżonkami i między pokoleniami.

Streszczenie fabuły

Halim jest tradycyjnym krawcem, który na zamówienie klientek wyszywa suknie złotymi nićmi. Jego żona Mina pomaga mu w prowadzeniu domu i interesu. Są małżeństwem od 25 lat i mają dwóch dorosłych synów, którzy studiują za granicą. Ich życie jest spokojne i rutynowe, ale także pełne napięć i niezadowolenia. Halim nie potrafi wyrazić swoich uczuć i pragnień, a Mina czuje się zaniedbana i samotna. Ich małżeństwo jest oparte na szacunku i obowiązku, ale nie na miłości i pasji.

Pewnego dnia do ich domu przybywa Youssef, młody chłopak z wioski, który chce zostać krawcem. Halim zgadza się go przyjąć jako pomocnika i nauczyć go swojego fachu. Youssef jest radosny, ciekawy i pełen energii. Zaprzyjaźnia się z Miną, która traktuje go jak syna. Jednak Youssef skrywa tajemnicę: jest gejem i uciekł z wioski przed prześladowaniem i przemocą. Halim odkrywa prawdę o Youssefie i zaczyna odczuwać do niego silne uczucie, które budzi w nim wewnętrzny konflikt między moralnością a szczęściem.

„Turkusowa suknia” pokazuje, jak trójka bohaterów zmaga się ze swoimi emocjami, tożsamością i społecznymi normami. Film porusza tematy takie jak małżeństwo, rodzina, wierność, homoseksualizm, tradycja, tolerancja i wolność, jest wzruszający, poruszający i pięknie nakręcony.

Obsada i postacie

W filmie “Turkusowa suknia” występują następujący aktorzy i aktorki:

Lubna Azabal jako Mina

Lubna Azabal jest belgijsko-marokańską aktorką, która urodziła się w 1973 roku w Brukseli. Jest znana z ról w filmach takich jak “Paradise Now” (2005), “Incendies” (2010), “Body of Lies” (2008) czy “Exodus: Gods and Kings” (2014). W filmie “Turkusowa suknia” gra rolę Miny, żony Halima, która jest krawcową i gospodynią domową. Mina jest cicha, skromna i oddana swojej rodzinie. Jednak pod jej spokojną powierzchnią kryje się smutek, samotność i tęsknota za miłością. Mina zaprzyjaźnia się z Youssefem, który wnosi do jej życia radość i nadzieję.

Saleh Bakri jako Halim

Saleh Bakri jest palestyńskim aktorem, który urodził się w 1977 roku w Nazarecie. Jest synem znanego aktora Mohammeda Bakriego. Jest znany z ról w filmach takich jak “The Band’s Visit” (2007), “Wajib” (2017), “The Reports on Sarah and Saleem” (2018) czy “Tel Aviv on Fire” (2019). W filmie “Turkusowa suknia” gra rolę Halima, męża Miny, który jest krawcem i właścicielem zakładu krawieckiego. Halim jest poważny, pracowity i szanowany w społeczności. Jednak ukrywa przed światem swoją prawdziwą orientację seksualną i żyje w strachu przed odrzuceniem i potępieniem. Halim zakochuje się w Youssefie, który wyzwala w nim dawno zapomniane uczucia.

Ayoub Missioui jako Youssef

Ayoub Missioui jest marokańskim aktorem, który urodził się w 1999 roku w Casablance. Jest to jego debiut filmowy. W filmie “Turkusowa suknia” gra rolę Youssefa, młodego chłopaka z wioski, który chce zostać krawcem. Youssef jest gejem i uciekł z domu przed prześladowaniem i przemocą. Youssef jest żywy, wesoły i pełen marzeń. Przyjeżdża do miasta Sala, gdzie zostaje pomocnikiem Halima i przyjacielem Miny. Youssef szuka akceptacji, miłości i wolności.

Jakie nagrody i nominacje zdobył film?

Film “Turkusowa suknia” zdobył wiele nagród i nominacji na prestiżowych festiwalach filmowych i ceremoniach Oscarów. Oto niektóre z nich:

Nagrody i nominacje na festiwalach filmowych

 • Nagroda FIPRESCI w sekcji Un Certain Regard na 75. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes w 2022 roku
 • Nagroda dla najlepszego filmu na 24. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Busan w 2022 roku
 • Nagroda dla najlepszego reżysera na 18. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Marrakeszu w 2022 roku
 • Nagroda dla najlepszej aktorki (Lubna Azabal) na 18. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Marrakeszu w 2022 roku
 • Nagroda dla najlepszego aktora (Saleh Bakri) na 18. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Marrakeszu w 2022 roku
 • Nominacja do Złotej Żaby za najlepsze zdjęcia (Virginie Surdej) na 29. Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage w 2022 roku
 • Nominacja do Złotego Globu za najlepszy film nieanglojęzyczny w 2023 roku

Nagrody i nominacje na Oscarach

 • Oficjalny kandydat Maroka do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny w 2023 roku
 • Nominacja do Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny (Maryam Touzani) w 2023 roku
 • Nominacja do Oscara za najlepszą aktorkę pierwszoplanową (Lubna Azabal) w 2023 roku
 • Nominacja do Oscara za najlepszego aktora pierwszoplanowego (Saleh Bakri) w 2023 roku

Podsumowanie informacji o filmie Turkusowa suknia cda

„Turkusowa suknia” cda w reżyserii Maryam Touzani jest dramatem obyczajowym z Maroka, który opowiada o związku małżeńskim, homoseksualizmie i tradycji. Film miał swoją premierę w sekcji Un Certain Regard na festiwalu w Cannes w 2022 roku i został wybrany jako kandydat Maroka do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny w 2023 roku. Obraz spotkał się z pozytywnymi recenzjami zarówno krytyków, jak i widzów.


Turkusowa suknia cały film

Poznaj i dowiedz się gdzie obejrzeć online Turkusowa suknia cały film

Jeśli lubisz filmy, które poruszają ważne i aktualne tematy społeczne, to na pewno zainteresuje Cię “Turkusowa suknia” cały film (oryginalny tytuł: Le bleu du caftan) w reżyserii Maryam Touzani. Jest to marokański dramat obyczajowy, który opowiada o małżeństwie Halima i Miny, którzy prowadzą zakład krawiecki w mieście Sala. Ich życie zmienia się, gdy do ich domu wprowadza się młody pomocnik Youssef, który okazuje się być gejem. Turkusowa suknia online pokazuje trudności, z jakimi borykają się ludzie o innej orientacji seksualnej w konserwatywnym społeczeństwie, a także skomplikowane relacje między małżonkami i między pokoleniami.

Film “Turkusowa suknia” miał swoją premierę na festiwalu w Cannes w 2022 roku, gdzie zdobył nagrodę FIPRESCI w sekcji Un Certain Regard. Film został również wybrany jako oficjalny kandydat Maroka do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny w 2023 roku. Film spotkał się z pozytywnymi recenzjami zarówno krytyków, jak i widzów, którzy docenili jego autentyczność, emocjonalność i uniwersalność.

W tym artykule dowiesz się więcej o filmie “Turkusowa suknia”, jego reżyserce Maryam Touzani, obsadzie, fabule, nagrodach i recenzjach. Przygotuj się na fascynującą podróż do świata marokańskiego kina!

Kim jest Maryam Touzani – reżyserka Turkusowa suknia online?

Życiorys

Maryam Touzani jest tunezyjską reżyserką, scenarzystką i aktorką, która urodziła się w 1980 roku w Tangerze. Jest córką znanego pisarza i dziennikarza Mohameda Touzaniego. Studiowała literaturę angielską na Uniwersytecie w Londynie, a następnie przeniosła się do Paryża, gdzie zaczęła pracować jako dziennikarka kulturalna. W 2011 roku zadebiutowała jako reżyserka krótkometrażowym filmem “Quand ils dorment”, który opowiadał o życiu młodej kobiety w Maroku. W 2015 roku nakręciła swój drugi krótki film “Aya goes to the beach”, który był inspirowany prawdziwą historią dziewczynki, która cierpiała na raka i marzyła o zobaczeniu morza. Film ten zdobył wiele nagród na międzynarodowych festiwalach.

W 2017 roku Maryam Touzani współpracowała ze swoim mężem Nabilem Ayouchem, znanym marokańskim reżyserem, przy scenariuszu do jego filmu “Razzia”, w którym również zagrała jedną z głównych ról. Film ten opowiadał o pięciu losach ludzi żyjących w Casablance i był nominowany do Cezara za najlepszy film zagraniczny. W 2019 roku Maryam Touzani wyreżyserowała swój pierwszy pełnometrażowy film “Adam”, który był oparty na jej własnym doświadczeniu związanym z niespodziewaną ciążą. Film ten opowiadał o przyjaźni między dwiema kobietami: Samią, która jest niezamężną matką, i Ablą, która jest wdową i samotnie wychowuje córkę. Film ten został pokazany na festiwalu w Cannes w sekcji Un Certain Regard i był kandydatem Maroka do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny w 2020 roku.

W 2022 roku Maryam Touzani nakręciła swój drugi pełnometrażowy film “Turkusowa suknia”, który jest jej najnowszym dziełem. Film ten jest również częściowo autobiograficzny, ponieważ opowiada o ojcu reżyserki, który był krawcem i ukrywał swoją homoseksualność przed rodziną i społeczeństwem. Film ten jest hołdem dla jego odwagi i miłości.

Filmografia

Maryam Touzani jest autorką następujących filmów:

 • Quand ils dorment (2011) – reżyseria i scenariusz
 • Aya goes to the beach (2015) – reżyseria i scenariusz
 • Razzia (2017) – scenariusz i rola Aïdy
 • Adam (2019) – reżyseria i scenariusz
 • Turkusowa suknia (2022) – reżyseria i scenariusz

O czym opowiada cały film “Turkusowa suknia”?

Cały film “Turkusowa suknia” jest dramatem obyczajowym, który opowiada o małżeństwie Halima i Miny, którzy prowadzą zakład krawiecki w marokańskim mieście Sala. Ich życie zmienia się, gdy do ich domu wprowadza się młody pomocnik Youssef, który okazuje się być gejem. Film pokazuje trudności, z jakimi borykają się ludzie o innej orientacji seksualnej w konserwatywnym społeczeństwie, a także skomplikowane relacje między małżonkami i między pokoleniami.

Streszczenie fabuły

Halim jest tradycyjnym krawcem, który na zamówienie klientek wyszywa suknie złotymi nićmi. Jego żona Mina pomaga mu w prowadzeniu domu i interesu. Są małżeństwem od 25 lat i mają dwóch dorosłych synów, którzy studiują za granicą. Ich życie jest spokojne i rutynowe, ale także pełne napięć i niezadowolenia. Halim nie potrafi wyrazić swoich uczuć i pragnień, a Mina czuje się zaniedbana i samotna. Ich małżeństwo jest oparte na szacunku i obowiązku, ale nie na miłości i pasji.

Pewnego dnia do ich domu przybywa Youssef, młody chłopak z wioski, który chce zostać krawcem. Halim zgadza się go przyjąć jako pomocnika i nauczyć go swojego fachu. Youssef jest radosny, ciekawy i pełen energii. Zaprzyjaźnia się z Miną, która traktuje go jak syna. Jednak Youssef skrywa tajemnicę: jest gejem i uciekł z wioski przed prześladowaniem i przemocą. Halim odkrywa prawdę o Youssefie i zaczyna odczuwać do niego silne uczucie, które budzi w nim wewnętrzny konflikt między moralnością a szczęściem.

„Turkusowa suknia” pokazuje, jak trójka bohaterów zmaga się ze swoimi emocjami, tożsamością i społecznymi normami. Film porusza tematy takie jak małżeństwo, rodzina, wierność, homoseksualizm, tradycja, tolerancja i wolność, jest wzruszający, poruszający i pięknie nakręcony.

Obsada i postacie

W filmie “Turkusowa suknia” występują następujący aktorzy i aktorki:

Lubna Azabal jako Mina

Lubna Azabal jest belgijsko-marokańską aktorką, która urodziła się w 1973 roku w Brukseli. Jest znana z ról w filmach takich jak “Paradise Now” (2005), “Incendies” (2010), “Body of Lies” (2008) czy “Exodus: Gods and Kings” (2014). W filmie “Turkusowa suknia” gra rolę Miny, żony Halima, która jest krawcową i gospodynią domową. Mina jest cicha, skromna i oddana swojej rodzinie. Jednak pod jej spokojną powierzchnią kryje się smutek, samotność i tęsknota za miłością. Mina zaprzyjaźnia się z Youssefem, który wnosi do jej życia radość i nadzieję.

Saleh Bakri jako Halim

Saleh Bakri jest palestyńskim aktorem, który urodził się w 1977 roku w Nazarecie. Jest synem znanego aktora Mohammeda Bakriego. Jest znany z ról w filmach takich jak “The Band’s Visit” (2007), “Wajib” (2017), “The Reports on Sarah and Saleem” (2018) czy “Tel Aviv on Fire” (2019). W filmie “Turkusowa suknia” gra rolę Halima, męża Miny, który jest krawcem i właścicielem zakładu krawieckiego. Halim jest poważny, pracowity i szanowany w społeczności. Jednak ukrywa przed światem swoją prawdziwą orientację seksualną i żyje w strachu przed odrzuceniem i potępieniem. Halim zakochuje się w Youssefie, który wyzwala w nim dawno zapomniane uczucia.

Ayoub Missioui jako Youssef

Ayoub Missioui jest marokańskim aktorem, który urodził się w 1999 roku w Casablance. Jest to jego debiut filmowy. W filmie “Turkusowa suknia” gra rolę Youssefa, młodego chłopaka z wioski, który chce zostać krawcem. Youssef jest gejem i uciekł z domu przed prześladowaniem i przemocą. Youssef jest żywy, wesoły i pełen marzeń. Przyjeżdża do miasta Sala, gdzie zostaje pomocnikiem Halima i przyjacielem Miny. Youssef szuka akceptacji, miłości i wolności.

Jakie nagrody i nominacje zdobył film?

Film “Turkusowa suknia” zdobył wiele nagród i nominacji na prestiżowych festiwalach filmowych i ceremoniach Oscarów. Oto niektóre z nich:

Nagrody i nominacje na festiwalach filmowych

 • Nagroda FIPRESCI w sekcji Un Certain Regard na 75. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes w 2022 roku
 • Nagroda dla najlepszego filmu na 24. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Busan w 2022 roku
 • Nagroda dla najlepszego reżysera na 18. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Marrakeszu w 2022 roku
 • Nagroda dla najlepszej aktorki (Lubna Azabal) na 18. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Marrakeszu w 2022 roku
 • Nagroda dla najlepszego aktora (Saleh Bakri) na 18. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Marrakeszu w 2022 roku
 • Nominacja do Złotej Żaby za najlepsze zdjęcia (Virginie Surdej) na 29. Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage w 2022 roku
 • Nominacja do Złotego Globu za najlepszy film nieanglojęzyczny w 2023 roku

Nagrody i nominacje na Oscarach

 • Oficjalny kandydat Maroka do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny w 2023 roku
 • Nominacja do Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny (Maryam Touzani) w 2023 roku
 • Nominacja do Oscara za najlepszą aktorkę pierwszoplanową (Lubna Azabal) w 2023 roku
 • Nominacja do Oscara za najlepszego aktora pierwszoplanowego (Saleh Bakri) w 2023 roku

Podsumowanie informacji o filmie Turkusowa suknia cda

„Turkusowa suknia” cda w reżyserii Maryam Touzani jest dramatem obyczajowym z Maroka, który opowiada o związku małżeńskim, homoseksualizmie i tradycji. Film miał swoją premierę w sekcji Un Certain Regard na festiwalu w Cannes w 2022 roku i został wybrany jako kandydat Maroka do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny w 2023 roku. Obraz spotkał się z pozytywnymi recenzjami zarówno krytyków, jak i widzów.


Turkusowa suknia cały film
12 komentarzy
Udostępnień4

Ostatnio na blogu

Zobacz wszystkie
Wszystkie części serii Szybcy i wściekli po kolei
Szybcy i wściekli to seria filmów sensacyjnych, które opowiadają o grupie przyjaciół, którzy zajmują się nielegalnymi wyścigami samochodowymi, a także podejmują się różnych misji i zadań związanych z przestępczością. Seria składa się z dziesięciu pełnometrażowych filmów, dwóch spin-offów, trzech filmów krótkometrażowych, serialu animowanego, gier komputerowych i komiksów. Pierwszy film z serii, zatytułowany Szybcy i wściekli,…
Wszystkie części serii Obecność po kolei
Wśród mrocznych zakamarków historii kina ukrywa się seria, która podbija serca miłośników horrorów i przenosi ich w krainę paranormalnych tajemnic. Mowa tu o „Obecność”, kolekcji filmów, które opowiadają autentyczne historie nadprzyrodzonych zjawisk, zgłębiane przez niezapomnianych Eda i Lorraine Warren. Ich misja i zmagania stały się fundamentem dla ośmiu produkcji filmowych, które składają się na to […]
Wszystkie części serii Listy do M. po kolei
Czy lubisz oglądać historie o ludziach, którzy przeżywają różne przygody i emocje w okresie Bożego Narodzenia? Jeśli tak, to na pewno znasz serię Listy do M., która od 2011 roku cieszy się dużą popularnością wśród widzów. To zbiór polskich komedii romantycznych, które łączą w sobie humor, wzruszenie i niespodzianki. Każda część składa się z kilku […]
Wszystkie części serii Toy Story po kolei
Toy Story to jedna z najpopularniejszych i najbardziej kochanych serii animowanych w historii kina. Od premiery pierwszej części w 1995 roku, seria zachwyciła widzów na całym świecie swoją niezwykłą opowieścią o przyjaźni, przygodzie i magii zabawek. Seria składa się z czterech części, które łącznie zarobiły ponad 3 miliardy dolarów na całym świecie i zdobyły wiele nagród […]
Wszystkie części serii Zakonnica po kolei
Jeśli lubisz horrory, na pewno znasz serię Zakonnica, która jest częścią większego uniwersum Obecności. To jedna z najpopularniejszych i najbardziej przerażających kolekcji filmów grozy, która opowiada o walce z demonami, klątwami i innymi siłami zła. W tym artykule przedstawimy ci wszystkie części serii Zakonnica po kolei, zarówno według daty premiery, jak i chronologii wydarzeń. Dowiesz […]

Mogą Ci się spodobać

Tonia
Chleb i sól
Gdzie śpiewają raki
Mój policjant / My policeman
Plan na miłość
Listy do M. 3
Randka, bez odbioru
Miłość na pierwszą stronę
Mała Syrenka
Osobliwość
Asteroid City
Pies