What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

The Palace Cały Film (2023) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

The Palace

The Palace

The Palace
2023/04/06
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: The Palace
Tytuł oryginalny: The Palace
Kraj produkcji:
Premiera: 2023
Czas trwania:
Gatunek:

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć cały film The Palace online?

Jeśli lubisz filmy z dużą dawką humoru i ironii, które ukazują absurdalne sytuacje i konflikty między ludźmi, to być może zainteresuje cię najnowsza produkcja Romana Polańskiego – The Palace cały film. Film ten jest czarną komedią o gościach i pracownikach luksusowego hotelu w Szwajcarii, którzy spędzają sylwestra 1999 roku. W tym artykule przedstawię fabułę filmu, reżyserię Polańskiego, obsadę aktorską oraz podsumuję jego zalety i wady.

Zarys fabuły The Palace cały film

The Palace cały film rozgrywa się w Gstaad Palace – jednym z najbardziej prestiżowych hoteli w Alpach. Akcja toczy się podczas ostatniej nocy tysiąclecia – 31 grudnia 1999 roku. W hotelu przebywają różni goście – bogaci biznesmeni, politycy, gwiazdy show-biznesu, a także tajemniczy Rosjanie. Każdy z nich ma swoje plany i problemy, które ujawniają się w trakcie wieczoru. Nie brakuje też napięć i konfliktów między nimi oraz z personelem hotelowym. Wszystko to prowadzi do nieoczekiwanych zwrotów akcji i zabawnych sytuacji.

Polański ponownie na stołku reżyserskim

Reżyserem filmu The Palace cda jest Roman Polański – jeden z najwybitniejszych i najbardziej kontrowersyjnych twórców kina światowego. Polański ma na swoim koncie wiele znakomitych filmów, takich jak Nóż w wodzie (1962), Dziecko Rosemary (1968), Chinatown (1974), Pianista (2002) czy Oficer i szpieg (2019). The Palace jest jego pierwszym filmem od czterech lat oraz pierwszym od dawna nakręconym poza Francją. Polański współnapisał scenariusz do filmu razem ze swoim dawnym współpracownikiem Jerzym Skolimowskim oraz Ewą Piaskowską. Film jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z życia reżysera oraz jego znajomych.

Obsada całego filmu The Palace

Cały film The Palace jest świetnie obsadzony. W rolach głównych występują: Oliver Masucci jako Hansueli Kopf – niemiecki biznesmen i kolekcjoner sztuki; Fanny Ardant jako Marina – francuska dziennikarka; John Cleese jako Simon Faraday – brytyjski polityk; Joaquim de Almeida jako Bongo Minetti – włoski producent muzyczny; Luca Barbareschi jako Tonino – menedżer hotelowy; Milan Peschel jako Othmar – szef kuchni; Bronwyn James jako Magnolia – kelnerka; Fortunato Cerlino jako Rosjanin; Mickey Rourke jako Rosjanin. Ponadto w filmie pojawiają się także Alexander Petrov , Viktor Dobronravov , Irina Kastrinidis , Olga Kent , Naike Anna Silipo , Matthew T. Reynolds , Teco Celio , Marina Strakhova , Danylo Kotov i Davide Gagliardi .

Czy warto obejrzeć nowe dzieło Romana Polańskiego?

Film The Palace jest interesującym projektem Romana Polańskiego, który pokazuje jego umiejętność tworzenia czarnej komedii z elementami satyry społecznej i politycznej.


The Palace cały film

Wyszukaj The Palace cały film

12 komentarzy
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Pan zabawka
Igrzyska śmierci: Ballada Ptaków i Węży
After 4. Bez siebie nie przetrwamy
Podejrzana
Coco
Każdy wie lepiej
Toy Story 4
Masz ci los
Miłość na nowo
Furioza 2
Miłość na pierwszą stronę
Perfect Addiction