What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Sundown Cały Film (2022) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Sundown

Sundown

Sundown
2022/04/08R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Sundown
Tytuł oryginalny: Sundown
Kraj produkcji: Francja
Premiera: 2022
Czas trwania: 82 Minut
Gatunek:

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć cały film Sundown online?

Jeśli szukasz filmu, który zaskoczy cię swoją fabułą, napięciem i emocjami, to Sundown cały film może być dla ciebie idealnym wyborem. To najnowsze dzieło meksykańskiego reżysera Michela Franco („Opiekun”, „Nowy porządek”), które zdobyło nominację do Złotego Lwa na festiwalu w Wenecji. W rolach głównych występują Tim Roth i Charlotte Gainsbourg jako małżeństwo spędzające urlop w Acapulco. Co się stanie, gdy jeden z nich zdecyduje się zmienić swoje życie? Czy pieniądze i luksus są gwarancją szczęścia? O tym opowiada Sundown – film pełen zwrotów akcji i niespodzianek.

Zarys fabuły produkcji Sundown cały film

W produkcji Sundown cały film Alice (Charlotte Gainsbourg) i Neil (Tim Roth) są bogatym i znanym małżeństwem z Anglii. Razem ze swoimi dziećmi i krewnymi przyjeżdżają na wakacje do ekskluzywnego hotelu w Acapulco. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że mają wszystko: miłość, rodzinę, pieniądze. Jednak pod powierzchnią kryją się problemy i napięcia. Kiedy jeden z krewnych zakłóca spokój rodziny, Neil odbiera telefon od tajemniczej kobiety. Okazuje się, że jest to Berenice (Iazua Larios) – jego dawna miłość z czasów młodości. Neil postanawia spotkać się z nią i uciec od swojej obecnej rzeczywistości. Zostawia Alice bez słowa wyjaśnienia i rusza w podróż po Meksyku razem z Berenice. Nie wie jednak, że jego decyzja będzie miała poważne konsekwencje nie tylko dla niego samego, ale także dla jego żony i dzieci.

Produkcja filmu Sundown cda

Michel Franco jest jednym z najciekawszych i najodważniejszych reżyserów współczesnego kina meksykańskiego. Jego filmy charakteryzują się ostrym spojrzeniem na społeczeństwo, politykę i moralność. Nie boi się poruszać trudnych tematów takich jak przemoc, korupcja czy nierówności. W Sundown cda pokazuje nam kontrast między światem bogatych a biednych w Meksyku oraz skutki egoistycznych wyborów głównego bohatera. Reżyser nie ocenia ani nie moralizuje – pozwala widzowi samemu ocenić postawy i motywacje postaci. Film jest utrzymany w realistycznym stylu – bez zbędnych efektów specjalnych czy muzyki podkreślającej emocje. Reżyser skupia się na aktorach i ich grze oraz na pięknych krajobrazach Meksyku.

Obsada

Sundown to kolejne po „Opiekunie” ekranowe spotkanie Michela Franco z Timem Rothem – brytyjskim aktorem znany m.in. z filmów Quentina Tarantino czy Davida Lyncha. Roth gra rolę Neila – człowieka znudzonego swoim życiem i szukającego zmiany. Jego gra jest subtelna i wiarygodna – pokazuje nam zarówno fascynację nową sytuacją jak i poczucie winy czy strachu przed konsekwencjami swoich działań.

Podsumowanie

Sundown online to film, który nie pozostawi nikogo obojętnym. To opowieść o miłości i zdradzie, o szansach i wyborach, o szczęściu i nieszczęściu. To film, który zmusza do refleksji nad własnym życiem i wartościami. To film, który zachwyca pięknem obrazu i aktorstwem. Sundown to film, który warto zobaczyć w kinie – już od 24 marca 2023 roku.


Sundown cały film

Wyszukaj Sundown cały film

Reżyser

Obsada

Tim Roth isNeil Bennett
Neil Bennett
Samuel Bottomley isColin Bennett
Colin Bennett
James Tarpey isAlbert Thompson
Albert Thompson
Victor Hugo isBerenice's Friend
Berenice's Friend
12 komentarzy
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Siła ducha
Piękny poranek
Telefon pana Harrigana
Luther: Zmrok
Till
The Palace
Mój policjant / My policeman
Elvis
Człowiek czasu
Igrzyska śmierci: Ballada Ptaków i Węży
Miłość na nowo
Bezmiar