What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Skołowani Cały Film (2023) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Skołowani

Skołowani

Skołowani
2023/04/14Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Skołowani
Tytuł oryginalny: Skołowani
Kraj produkcji: Poland
Premiera: 2023
Czas trwania:
Gatunek:

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć cały film Skołowani online?

Wśród polskich komedii romantycznych nie brakuje schematów i powtarzalnych motywów. Czy Skołowani cały film będą w stanie zaskoczyć widzów czymś nowym? Film jest adaptacją francuskiego hitu Kręcisz mnie i opowiada o nietypowym związku dwojga ludzi, których łączy kłamstwo.

Niepoprawny podrywacz i przebojowa niepełnosprawna

Maks (Michał Czernecki) to lekkoduch i kobieciarz, który nie ma zahamowań ani skrupułów. Gdy poznaje Annę (Marianna Zydek), młodą i atrakcyjną kobietę, postanawia ją poderwać udając niepełnosprawnego. Nie wie jednak, że Anna ma starszą siostrę Julię (Agnieszka Grochowska), która naprawdę porusza się na wózku inwalidzkim. Anna chce pomóc Julii znaleźć miłość i przedstawia jej Maksa jako potencjalnego partnera. Maks nie ma odwagi wyjawić prawdy i kontynuuje swoją grę. Niespodziewanie jednak zaczyna odczuwać coś więcej do Julii, która jest pełna życia i energii. Czy ich uczucie przetrwa odkrycie kłamstwa?

Reżyseria z humorem i wrażliwością w całym filmie Skołowani

Cały film Skołowani reżyseruje Jan Macierewicz, znany z takich komedii jak Planeta singli 3 czy Jak zostałem gangsterem. Historia życia. Reżyser zapowiada, że film będzie zarówno zabawny, jak i wzruszający. – To historia o tym, jak łatwo jest się zakochać w kimś na podstawie fałszywego obrazu siebie lub drugiej osoby – mówi Macierewicz. – Ale też o tym, jak trudno jest utrzymać tę miłość bez szczerości i zaufania.

Obsada pełna gwiazd

W filmie Skołowani cały film występują znakomici aktorzy polskiego kina. W rolach głównych brylują Agnieszka Grochowska (Boże ciało) i Michał Czernecki (Kobiety mafii 2). Towarzyszą im Marianna Zydek (365 dni), Marcin Perchuć (Pitbull), Bartłomiej Kotschedoff (Żmijowisko), Gabriela Muskała (Fuga), Jerzy Bończak (Kler), Maria Pakulnis (Ranczo) i Mikołaj Grabowski (Listy do M.). Obsada zapewnia dobrą chemię na ekranie i świetną zabawę dla widzów.

Podsumowanie: czy warto obejrzeć Skołowani cda?

Skołowani cda to film dla fanów komedii romantycznych z polskim akcentem. Film oferuje humorystyczną historię o miłości opartej na kłamstwie oraz porusza ważny temat niepełnosprawności fizycznej i spojrzenia na nią przez społeczeństwo. Film ma szansę być zarówno śmieszny, jak i wzruszający oraz pokazać prawdziwe emocje bohaterów. Jeśli lubisz filmy o miłości z przeszkodami oraz chcesz się pośmiać ze zwariowanych sytuacji, Skołowani mogą być dla ciebie idealnym wyborem.


Skołowani cały film

Wyszukaj Skołowani cały film

12 komentarzy
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Randka, bez odbioru
Do ostatniej kości
Noc w muzeum: Kahmunrah powraca
Zołza
Moje życie bez ciebie
Coco
Zając Max: Misja pisanka
W jak morderstwo
Mumie
Hokus Pokus 2
A Good Person
Jak nie zwariować w Święta