What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Rycerze Zodiaku Cały Film (2023) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Rycerze Zodiaku

Rycerze Zodiaku

聖闘士星矢 The Beginning
2023/04/27Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Rycerze Zodiaku
Tytuł oryginalny: 聖闘士星矢 The Beginning
Kraj produkcji: Japan
Premiera: 2023
Czas trwania:

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć cały film Rycerze Zodiaku online?

Rycerze Zodiaku cały film to adaptacja popularnej japońskiej mangi i anime Saint Seiya autorstwa Masami Kurumady. Film opowiada o przygodach grupy młodych wojowników zwanych Rycerzami Zodiaku, którzy walczą o obronę bogini Ateny przed złymi siłami. Film jest reżyserowany przez Tomasza Bagińskiego, znanego z krótkometrażowych animacji takich jak Katedra czy Sztuka spadania. W obsadzie filmu znaleźli się między innymi Sean Bean, Famke Janssen, Mark Dacascos i Madison Iseman.

Od sieroty do bohatera – fabuła w Rycerze Zodiaku cały film

Fabuła całego filmu Rycerze Zodiaku skupia się na losach Seiyi (Mackenyu), sieroty z ulic Tokio, który zostaje wybrany do udziału w turnieju o Złotą Zbroję Pegaza. Seiya nie wie jednak, że jest jednym z Rycerzy Zodiaku i że jego przeznaczeniem jest chronić Siennę (Madison Iseman), reinkarnację bogini Ateny. Kiedy Sienna zostaje porwana przez tajemniczego zabójcę (Diego Tinoco), Seiya musi połączyć siły z innymi Rycerzami i stawić czoło złowrogim planom Almana Kido (Sean Bean) i jego córki Guraad (Famke Janssen).

Wizja Bagińskiego

Reżyseria filmu Rycerze Zodiaku cda jest pełna dynamiki i efektów specjalnych. Bagiński stara się wiernie oddać klimat i styl oryginalnej mangi i anime, zachowując jednocześnie własną wizję artystyczną. Film łączy elementy fantasy, science fiction i mitologii greckiej, tworząc barwny i ekscytujący świat. Sceny walk są widowiskowe i emocjonujące, a muzyka podkreśla napięcie i dramatyzm akcji.

Obsada Rycerze Zodiaku

Obsada filmu składa się z doświadczonych aktorów i młodych talentów. Sean Bean gra rolę Almana Kido, bogatego biznesmena i mecenasa Rycerzy Zodiaku, który okazuje się być ich największym wrogiem. Famke Janssen wciela się w Guraad, córkę Kido i przywódczynię grupy złych Rycerzy zwanych Czarnymi Śmiercionośnymi Różami. Mark Dacascos gra Mylocka, mistrza Seiyi i jednego z najpotężniejszych Rycerzy Zodiaku. Madison Iseman gra Siennę, reinkarnację Ateny i obiekt westchnień Seiyi. Mackenyu gra główną rolę Seiyi, młodego bohatera o wielkim sercu i niezłomnej woli.

Na zakończenie

Film Rycerze Zodiaku online jest wart obejrzenia dla fanów mangi i anime Saint Seiya oraz dla miłośników filmów akcji i fantasy. Film oferuje ciekawą historię o przyjaźni, odwadze i poświęceniu oraz imponujące efekty specjalne i sceny walk. Film jest także okazją do zapoznania się z twórczością Tomasza Bagińskiego oraz podziwiania gwiazdorskiej obsady.


Rycerze Zodiaku cały film

Wyszukaj Rycerze Zodiaku cały film

12 komentarzy
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Trzej Muszkieterowie: D’Artagnan
Mumie
Dzika noc
Paradise City
Miraculum: Biedronka i Czarny Kot. Film
Człowiek czasu
Łut szczęścia
Doktor Strange w multiwersum obłędu
IO
Hotel Transylwania 4
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One
Strażnicy Galaktyki: Coraz bliżej święta