What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Różyczka 2 Cały Film (2023) • CDA • Online

Zarejestruj się lub zaloguj

aby wyszukać film

Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin

Różyczka 2

Różyczka 2

Różyczka 2
2023/09/22
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Różyczka 2
Tytuł oryginalny: Różyczka 2
Kraj produkcji:
Premiera: 2023
Czas trwania:
Gatunek:

Sprawdź inne filmy online

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć cały film Różyczka 2 online?

Różyczka 2 cały film to kontynuacja filmu Różyczka z 2010 roku, który opowiadał o romansie młodej studentki Kamili (Magdalena Boczarska) z dojrzałym oficerem SB Romanem (Andrzej Seweryn). W drugiej części filmu akcja przenosi się do lat 70. i 80. XX wieku, kiedy to para musi zmierzyć się z konsekwencjami swojej zdrady i kłamstw. Kamila zostaje żoną Romana i matką jego dzieci, ale nie potrafi zapomnieć o swojej pierwszej miłości – Adamie (Robert Więckiewicz), który jest opozycjonistą i więźniem politycznym. Roman natomiast staje się coraz bardziej zdesperowany i paranoiczny, podejrzewając Kamilę o niewierność i szpiegostwo. W tle filmu pojawiają się ważne wydarzenia historyczne, takie jak wprowadzenie stanu wojennego, strajki robotnicze czy wizyta papieża Jana Pawła II.

Twórcy całego filmu Różyczka 2

Reżyserem i scenarzystą całego filmu Różyczka 2 jest Jan Kidawa-Błoński, który jest również autorem pierwszej części filmu. Kidawa-Błoński jest znanym polskim reżyserem i scenarzystą, który ma na swoim koncie takie filmy jak Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową, Generał Nil czy Lincz. Jego filmy często poruszają tematykę historyczną, społeczną i obyczajową, a także ukazują skomplikowane relacje międzyludzkie. Kidawa-Błoński nie boi się podejmować kontrowersyjnych tematów i pokazywać ciemnej strony ludzkiej natury.

Obsada filmu Różyczka 2 cda

W filmie Różyczka 2 cda ponownie zobaczymy znakomitą obsadę aktorską z pierwszej części filmu. Magdalena Boczarska wciela się w rolę Kamili, która przechodzi od naiwnej studentki do doświadczonej kobiety, która musi zmagać się z własnymi uczuciami i sumieniem. Andrzej Seweryn gra Romana, który staje się coraz bardziej niebezpiecznym i manipulatywnym mężem i ojcem. Robert Więckiewicz gra Adama, który jest symbolem walki o wolność i prawdę. W filmie występują również inni znani polscy aktorzy i aktorki, takie jak Grażyna Szapołowska, Krzysztof Stroiński, Anna Polony czy Wojciech Pszoniak.

Czy warto obejrzeć film Różyczka 2 online?

Film Różyczka 2 online to propozycja dla widzów, którzy lubią ambitne i emocjonalne kino, które nie boi się podejmować trudnych i ważnych tematów. To film, który zmusza do refleksji nad własnymi wartościami i postawami wobec historii i ludzi. To film, który pokazuje, że miłość nie jest prosta i łatwa, a czasem wymaga poświęceń i cierpienia. To film, który nie daje jednoznacznych odpowiedzi i ocen, a pozostawia pole do własnej interpretacji i dyskusji. To film, który warto obejrzeć, jeśli chcemy poznać niezwykłą historię Kamili i Romana, która rozgrywa się na tle dramatycznych wydarzeń w Polsce.


Różyczka 2 cały film

Wyszukaj Różyczka 2 cały film

Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Dziewczyny z Dubaju
Orzeł. Ostatni patrol
I Wanna Dance with Somebody
Nitram
Tetris
Co w duszy gra
Bliscy
Duchy Inisherin
Igrzyska śmierci: Ballada Ptaków i Węży
Braty
Holy Spider
Scrooge: Opowieść wigilijna