What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Różyczka 2 Cały Film (2023) • CDA • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin


Obejrzyj trailer i sprawdź dostępność źródeł do całego filmu Różyczka 2 po rejestracji.

Różyczka 2

Różyczka 2

Różyczka 2
2023/09/22
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Różyczka 2
Tytuł oryginalny: Różyczka 2
Kraj produkcji:
Premiera: 2023
Czas trwania:
Gatunek:

Sprawdź inne filmy online

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć online Różyczka 2 cały film

Różyczka 2 cały film to kontynuacja filmu Różyczka z 2010 roku, który opowiadał o romansie młodej studentki Kamili (Magdalena Boczarska) z dojrzałym oficerem SB Romanem (Andrzej Seweryn). W drugiej części filmu akcja przenosi się do lat 70. i 80. XX wieku, kiedy to para musi zmierzyć się z konsekwencjami swojej zdrady i kłamstw. Kamila zostaje żoną Romana i matką jego dzieci, ale nie potrafi zapomnieć o swojej pierwszej miłości – Adamie (Robert Więckiewicz), który jest opozycjonistą i więźniem politycznym. Roman natomiast staje się coraz bardziej zdesperowany i paranoiczny, podejrzewając Kamilę o niewierność i szpiegostwo. W tle filmu pojawiają się ważne wydarzenia historyczne, takie jak wprowadzenie stanu wojennego, strajki robotnicze czy wizyta papieża Jana Pawła II.

Twórcy całego filmu Różyczka 2

Reżyserem i scenarzystą całego filmu Różyczka 2 jest Jan Kidawa-Błoński, który jest również autorem pierwszej części filmu. Kidawa-Błoński jest znanym polskim reżyserem i scenarzystą, który ma na swoim koncie takie filmy jak Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową, Generał Nil czy Lincz. Jego filmy często poruszają tematykę historyczną, społeczną i obyczajową, a także ukazują skomplikowane relacje międzyludzkie. Kidawa-Błoński nie boi się podejmować kontrowersyjnych tematów i pokazywać ciemnej strony ludzkiej natury.

Obsada filmu Różyczka 2 cda

W filmie Różyczka 2 cda ponownie zobaczymy znakomitą obsadę aktorską z pierwszej części filmu. Magdalena Boczarska wciela się w rolę Kamili, która przechodzi od naiwnej studentki do doświadczonej kobiety, która musi zmagać się z własnymi uczuciami i sumieniem. Andrzej Seweryn gra Romana, który staje się coraz bardziej niebezpiecznym i manipulatywnym mężem i ojcem. Robert Więckiewicz gra Adama, który jest symbolem walki o wolność i prawdę. W filmie występują również inni znani polscy aktorzy i aktorki, takie jak Grażyna Szapołowska, Krzysztof Stroiński, Anna Polony czy Wojciech Pszoniak.

Czy warto obejrzeć film Różyczka 2 online?

Film Różyczka 2 online to propozycja dla widzów, którzy lubią ambitne i emocjonalne kino, które nie boi się podejmować trudnych i ważnych tematów. To film, który zmusza do refleksji nad własnymi wartościami i postawami wobec historii i ludzi. To film, który pokazuje, że miłość nie jest prosta i łatwa, a czasem wymaga poświęceń i cierpienia. To film, który nie daje jednoznacznych odpowiedzi i ocen, a pozostawia pole do własnej interpretacji i dyskusji. To film, który warto obejrzeć, jeśli chcemy poznać niezwykłą historię Kamili i Romana, która rozgrywa się na tle dramatycznych wydarzeń w Polsce.


Różyczka 2 cały film

Wyszukaj cały film Różyczka 2 online

Nie czekaj, już teraz wyszukaj cały film Różyczka 2. Film można znaleźć na popularnych stronach, na przykład vider, cda czy zalukaj lub w serwisach VOD. Interesują Cię podobne produkcje online? Sprawdź filmygo.pl i znajdź coś dla siebie.

12 komentarzy
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Forever Young
Lamborghini
Sundown
Święto ognia
Duchy w Wenecji
Silent Twins
Do ostatniej kości
Inwestorzy amatorzy
IO
Bezmiar
Igrzyska śmierci: Ballada Ptaków i Węży
Mój policjant / My policeman