What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Roving Woman Cały Film (2022) • CDA • Online

Zarejestruj się lub zaloguj

aby wyszukać film

Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin

Roving Woman

Roving Woman

Roving Woman
2022/06/13Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Roving Woman
Tytuł oryginalny: Roving Woman
Kraj produkcji: Poland
Premiera: 2022
Czas trwania: 95 Minut

Sprawdź inne filmy online

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć cały film Roving Woman online?

Roving Woman cały film to dramat obyczajowy w reżyserii Michała Chmielewskiego, który jest również współautorem scenariusza wraz z Leną Górą. Film opowiada o Sarze, młodej kobiecie, która ucieka z domu, kradnie samochód i zakochuje się w jego właścicielu. Film miał swoją premierę na festiwalu Sundance Film Festival i zdobył pozytywne recenzje od krytyków i widzów.

Od Polski do Włoch – przygody Sary na drodze

Sara (Lena Góra) jest niezadowolona ze swojego życia w małym miasteczku w Polsce. Jej ojciec jest alkoholikiem, a matka nie potrafi jej zrozumieć. Pewnego dnia Sara postanawia zerwać ze wszystkim i uciec. Kradnie samochód zaparkowany na stacji benzynowej i rusza w drogę. W samochodzie znajduje zdjęcie jego właściciela – Johna (John Hawkes), amerykańskiego pisarza, który przebywa w Europie. Sara zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia i postanawia go odnaleźć. Po drodze spotyka różnych ludzi, którzy pomagają jej lub utrudniają jej podróż. Sara odkrywa świat i siebie na nowo, a także zmaga się ze swoimi uczuciami do Johna.

Debiut fabularny dokumentalisty – reżyseria i scenariusz Michała Chmielewskiego

Roving Woman online to debiut fabularny Michała Chmielewskiego, który wcześniej zajmował się głównie filmami dokumentalnymi i krótkometrażowymi. Chmielewski stworzył film inspirowany własnymi doświadczeniami podróżniczymi i literackimi. Scenariusz filmu napisał wspólnie z Leną Górą, która jest również główną aktorką filmu. Film łączy elementy dramatu, komedii i romansu, a także nawiązuje do klasycznych filmów drogi takich jak Easy Rider czy Thelma i Louise. Film jest również hołdem dla twórczości Johna Fante, ulubionego pisarza Chmielewskiego i Góry.

Film drogi inny niż wszystkie – co wyróżnia cały film Roving Woman?

Cały film Roving Woman to obraz, który nie ogranicza się do jednego gatunku czy konwencji. Film łączy w sobie humor, dramatyzm i romantyzm, a także porusza ważne tematy takie jak poszukiwanie własnej tożsamości, wolność czy miłość. Film pokazuje również piękno Europy i różnorodność jej kultur i ludzi. Film jest również świeży i oryginalny pod względem formy i stylu. Film ma dynamiczną narrację, która nie pozwala się nudzić, a także zaskakujące zwroty akcji i zakończenie. Film wykorzystuje również ciekawe środki artystyczne takie jak muzyka, montaż czy kolorystyka. Film jest więc nie tylko dobrze opowiedzianą historią, ale też wizualnym i dźwiękowym doznaniem.

Międzynarodowa obsada

Roving Woman cda ma międzynarodową obsadę, która składa się zarówno z polskich jak i amerykańskich aktorów. Lena Góra gra rolę Sary, głównej bohaterki filmu. Góra jest aktorką teatralną i filmową, która występowała m.in. w serialach Na dobre i na złe czy Wataha. John Hawkes gra rolę Johna, amerykańskiego pisarza i obiektu westchnień Sary. Hawkes jest nominowanym do Oscara aktorem, który zagrał m.in. w filmach Winter’s Bone czy The Sessions. W filmie występują również Chris Hanley jako przyjaciel Johna, Brian McGuire jako złodziej samochodów czy Agnieszka Grochowska jako matka Sary.

Podróż do siebie i do miłości

Roving Woman to film, który z pewnością zainteresuje fanów filmów drogi, ale nie tylko. Film jest również uniwersalną opowieścią o poszukiwaniu siebie i swojego miejsca w świecie. Film ma ciekawą fabułę, dobrą reżyserię i scenariusz, a także znakomitą obsadę. Film jest również pełen humoru, emocji i niespodzianek. Film jest wart obejrzenia dla każdego, kto lubi dobre kino i chce się zainspirować do własnych podróży i marzeń.


Roving Woman cały film

Wyszukaj Roving Woman cały film

Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Różyczka 2
Godland
Mój policjant / My policeman
Air
Boogeyman
Missing
Nie martw się, kochanie
Chłopi
Patrz jak kręcą
Na Zachodzie bez zmian
Akademia Dobra i Zła
I Wanna Dance with Somebody