What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Roving Woman Cały Film (2022) • CDA • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin


Obejrzyj trailer i sprawdź dostępność źródeł do całego filmu Roving Woman po rejestracji.

Roving Woman

Roving Woman

Roving Woman
2022/06/13Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Roving Woman
Tytuł oryginalny: Roving Woman
Kraj produkcji: Poland
Premiera: 2022
Czas trwania: 95 Minut

Sprawdź inne filmy online

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć online Roving Woman cały film

Roving Woman cały film to dramat obyczajowy w reżyserii Michała Chmielewskiego, który jest również współautorem scenariusza wraz z Leną Górą. Film opowiada o Sarze, młodej kobiecie, która ucieka z domu, kradnie samochód i zakochuje się w jego właścicielu. Film miał swoją premierę na festiwalu Sundance Film Festival i zdobył pozytywne recenzje od krytyków i widzów.

Od Polski do Włoch – przygody Sary na drodze

Sara (Lena Góra) jest niezadowolona ze swojego życia w małym miasteczku w Polsce. Jej ojciec jest alkoholikiem, a matka nie potrafi jej zrozumieć. Pewnego dnia Sara postanawia zerwać ze wszystkim i uciec. Kradnie samochód zaparkowany na stacji benzynowej i rusza w drogę. W samochodzie znajduje zdjęcie jego właściciela – Johna (John Hawkes), amerykańskiego pisarza, który przebywa w Europie. Sara zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia i postanawia go odnaleźć. Po drodze spotyka różnych ludzi, którzy pomagają jej lub utrudniają jej podróż. Sara odkrywa świat i siebie na nowo, a także zmaga się ze swoimi uczuciami do Johna.

Debiut fabularny dokumentalisty – reżyseria i scenariusz Michała Chmielewskiego

Roving Woman online to debiut fabularny Michała Chmielewskiego, który wcześniej zajmował się głównie filmami dokumentalnymi i krótkometrażowymi. Chmielewski stworzył film inspirowany własnymi doświadczeniami podróżniczymi i literackimi. Scenariusz filmu napisał wspólnie z Leną Górą, która jest również główną aktorką filmu. Film łączy elementy dramatu, komedii i romansu, a także nawiązuje do klasycznych filmów drogi takich jak Easy Rider czy Thelma i Louise. Film jest również hołdem dla twórczości Johna Fante, ulubionego pisarza Chmielewskiego i Góry.

Film drogi inny niż wszystkie – co wyróżnia cały film Roving Woman?

Cały film Roving Woman to obraz, który nie ogranicza się do jednego gatunku czy konwencji. Film łączy w sobie humor, dramatyzm i romantyzm, a także porusza ważne tematy takie jak poszukiwanie własnej tożsamości, wolność czy miłość. Film pokazuje również piękno Europy i różnorodność jej kultur i ludzi. Film jest również świeży i oryginalny pod względem formy i stylu. Film ma dynamiczną narrację, która nie pozwala się nudzić, a także zaskakujące zwroty akcji i zakończenie. Film wykorzystuje również ciekawe środki artystyczne takie jak muzyka, montaż czy kolorystyka. Film jest więc nie tylko dobrze opowiedzianą historią, ale też wizualnym i dźwiękowym doznaniem.

Międzynarodowa obsada

Roving Woman cda ma międzynarodową obsadę, która składa się zarówno z polskich jak i amerykańskich aktorów. Lena Góra gra rolę Sary, głównej bohaterki filmu. Góra jest aktorką teatralną i filmową, która występowała m.in. w serialach Na dobre i na złe czy Wataha. John Hawkes gra rolę Johna, amerykańskiego pisarza i obiektu westchnień Sary. Hawkes jest nominowanym do Oscara aktorem, który zagrał m.in. w filmach Winter’s Bone czy The Sessions. W filmie występują również Chris Hanley jako przyjaciel Johna, Brian McGuire jako złodziej samochodów czy Agnieszka Grochowska jako matka Sary.

Podróż do siebie i do miłości

Roving Woman to film, który z pewnością zainteresuje fanów filmów drogi, ale nie tylko. Film jest również uniwersalną opowieścią o poszukiwaniu siebie i swojego miejsca w świecie. Film ma ciekawą fabułę, dobrą reżyserię i scenariusz, a także znakomitą obsadę. Film jest również pełen humoru, emocji i niespodzianek. Film jest wart obejrzenia dla każdego, kto lubi dobre kino i chce się zainspirować do własnych podróży i marzeń.


Roving Woman cały film

Wyszukaj cały film Roving Woman online

Nie czekaj, już teraz wyszukaj cały film Roving Woman. Film można znaleźć na popularnych stronach, na przykład vider, cda czy zalukaj lub w serwisach VOD. Interesują Cię podobne produkcje online? Sprawdź filmygo.pl i znajdź coś dla siebie.

12 komentarzy
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Georgie ma się dobrze
Niewierni w Paryżu
Dziewczyny z Dubaju
Chłopi
Człowiek czasu
Następne 365 dni
Savage Salvation
Forever Young
Johnny
Top Gun: Maverick
Fucking Bornholm
Śubuk