What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Przejścia Cały Film (2023) • CDA • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin


Obejrzyj trailer i sprawdź dostępność źródeł do całego filmu Przejścia po rejestracji.

Przejścia

Przejścia

Passages
2023/06/28Not Rated
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Przejścia
Tytuł oryginalny: Passages
Kraj produkcji: France
Premiera: 2023
Czas trwania: 91 Minut
Gatunek:

Sprawdź inne filmy online

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć online Przejścia cały film

W 2023 roku na ekrany kin trafi “Przejścia” cały film – francuski dramat romantyczny w reżyserii Ira Sachsa, znanego z takich filmów jak “Miłość jest dziwna” czy “Zachowajmy to w tajemnicy”. To opowieść o długotrwałym związku dwóch mężczyzn, który zostaje wystawiony na próbę, gdy jeden z nich nawiązuje romans z kobietą. Film porusza trudne tematy wierności, tożsamości i pożądania.

Tomas, Martin i Agathe – trójkąt pełen napięcia – Cały film Przejścia

Cały film Przejścia opowiada o Tomasie (Franz Rogowski) i Martinie (Ben Whishaw), którzy są razem od piętnastu lat i mieszkają w Paryżu. Ich relacja jest stabilna, ale nieco nudna i rutynowa. Pewnego dnia Tomas poznaje Agathe (Adèle Exarchopoulos) – młodą kobietę, która pracuje w galerii sztuki. Tomas ulega jej urokowi i zaczyna z nią romans. Nie potrafi jednak zerwać z Martinem, który jest jego wielką miłością i najlepszym przyjacielem. Martin odkrywa zdradę Tomasza i cierpi z powodu jego podwójnego życia. Agathe też nie jest szczęśliwa w tej sytuacji i chce więcej od Tomasza. Tak rozpoczyna się dramatyczna gra uczuć, która doprowadzi do nieoczekiwanych konsekwencji.

Mistrz subtelności za kamerą

“Przejścia” jest kolejnym dowodem na talent Ira Sachsa jako reżysera i scenarzysty filmów o ludzkich emocjach. Sachs napisał scenariusz wspólnie z Mauricio Zachariasem, a za zdjęcia odpowiada Josée Deshaies. Film jest realizowany w naturalistycznym stylu, bez zbędnych efektów czy melodramatycznych zwrotów akcji. Sachs skupia się na drobnych gestach, spojrzeniach i słowach swoich bohaterów, pokazując ich wewnętrzne konflikty i rozterki. Film nie ocenia ani nie moralizuje, ale stara się zrozumieć motywacje i uczucia postaci.

Znakomita obsada w filmie Przejścia cda

W rolach głównych w filmie Przejścia cda występują znakomici aktorzy europejscy. Franz Rogowski to niemiecki aktor, który zagrał m.in. w filmach “Victoria”, “Transit” czy “Undine”. Ben Whishaw to brytyjski aktor, znany z roli Q w serii o Jamesie Bondzie oraz z filmów “Perfumy: Historia mordercy”, “Chmurołap” czy “Mary Poppins powraca”. Adèle Exarchopoulos to francuska aktorka, która zdobyła światową sławę dzięki roli w filmie “Życie Adeli”. W filmie występują także Erwan Kepoa Falé jako Ahmad – przyjaciel Tomasza i Martina oraz Olivier Rabourdin jako były kochanek Martina.

Przejścia online – film o różnorodności i kulturze

Przejścia online jest filmem o miłości w różnych jej odsłonach – romantycznej, erotycznej, przyjacielskiej, rodzinnej. Film pokazuje też różne formy związków – heteroseksualne, homoseksualne, otwarte, monogamiczne – i nie stawia żadnej z nich ponad inną. Jest też filmem o kulturze – o sztuce, literaturze, muzyce – która stanowi ważny element życia bohaterów. Produkcja porusza też kwestie społeczne – o dyskryminacji, nietolerancji, akceptacji – które dotykają ludzi o różnej orientacji seksualnej.

Film, który poruszy twoje serce

“Przejścia” to film dla wszystkich miłośników ambitnego kina autorskiego i poruszających historii o miłości. To obraz pełen emocji, napięcia i prawdy o ludzkich relacjach. Produkcja ma swoją premierę 28 czerwca 2023 roku we Francji i już teraz zbiera pozytywne recenzje od krytyków.


Przejścia cały film

Wyszukaj cały film Przejścia online

Nie czekaj, już teraz wyszukaj cały film Przejścia. Film można znaleźć na popularnych stronach, na przykład vider, cda czy zalukaj lub w serwisach VOD. Interesują Cię podobne produkcje online? Sprawdź filmygo.pl i znajdź coś dla siebie.

12 komentarzy
Udostępnień4

Mogą Ci się spodobać

Armagedon
Syn
Oppenheimer
Tata
I Wanna Dance with Somebody
Tetris
Miłość na nowo
Chleb i sól
Dziki wiatr
Forever Young
Następne 365 dni
Listy do M. 5