What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Przejścia Cały Film (2023) • CDA • Online

Zarejestruj się lub zaloguj

aby wyszukać film

Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin

Przejścia

Przejścia

Passages
2023/06/28Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Przejścia
Tytuł oryginalny: Passages
Kraj produkcji: France
Premiera: 2023
Czas trwania: 91 Minut
Gatunek:

Sprawdź inne filmy online

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć cały film Przejścia online?

W 2023 roku na ekrany kin trafi “Przejścia” cały film – francuski dramat romantyczny w reżyserii Ira Sachsa, znanego z takich filmów jak “Miłość jest dziwna” czy “Zachowajmy to w tajemnicy”. To opowieść o długotrwałym związku dwóch mężczyzn, który zostaje wystawiony na próbę, gdy jeden z nich nawiązuje romans z kobietą. Film porusza trudne tematy wierności, tożsamości i pożądania.

Tomas, Martin i Agathe – trójkąt pełen napięcia – Cały film Przejścia

Cały film Przejścia opowiada o Tomasie (Franz Rogowski) i Martinie (Ben Whishaw), którzy są razem od piętnastu lat i mieszkają w Paryżu. Ich relacja jest stabilna, ale nieco nudna i rutynowa. Pewnego dnia Tomas poznaje Agathe (Adèle Exarchopoulos) – młodą kobietę, która pracuje w galerii sztuki. Tomas ulega jej urokowi i zaczyna z nią romans. Nie potrafi jednak zerwać z Martinem, który jest jego wielką miłością i najlepszym przyjacielem. Martin odkrywa zdradę Tomasza i cierpi z powodu jego podwójnego życia. Agathe też nie jest szczęśliwa w tej sytuacji i chce więcej od Tomasza. Tak rozpoczyna się dramatyczna gra uczuć, która doprowadzi do nieoczekiwanych konsekwencji.

Mistrz subtelności za kamerą

“Przejścia” jest kolejnym dowodem na talent Ira Sachsa jako reżysera i scenarzysty filmów o ludzkich emocjach. Sachs napisał scenariusz wspólnie z Mauricio Zachariasem, a za zdjęcia odpowiada Josée Deshaies. Film jest realizowany w naturalistycznym stylu, bez zbędnych efektów czy melodramatycznych zwrotów akcji. Sachs skupia się na drobnych gestach, spojrzeniach i słowach swoich bohaterów, pokazując ich wewnętrzne konflikty i rozterki. Film nie ocenia ani nie moralizuje, ale stara się zrozumieć motywacje i uczucia postaci.

Znakomita obsada w filmie Przejścia cda

W rolach głównych w filmie Przejścia cda występują znakomici aktorzy europejscy. Franz Rogowski to niemiecki aktor, który zagrał m.in. w filmach “Victoria”, “Transit” czy “Undine”. Ben Whishaw to brytyjski aktor, znany z roli Q w serii o Jamesie Bondzie oraz z filmów “Perfumy: Historia mordercy”, “Chmurołap” czy “Mary Poppins powraca”. Adèle Exarchopoulos to francuska aktorka, która zdobyła światową sławę dzięki roli w filmie “Życie Adeli”. W filmie występują także Erwan Kepoa Falé jako Ahmad – przyjaciel Tomasza i Martina oraz Olivier Rabourdin jako były kochanek Martina.

Przejścia online – film o różnorodności i kulturze

Przejścia online jest filmem o miłości w różnych jej odsłonach – romantycznej, erotycznej, przyjacielskiej, rodzinnej. Film pokazuje też różne formy związków – heteroseksualne, homoseksualne, otwarte, monogamiczne – i nie stawia żadnej z nich ponad inną. Jest też filmem o kulturze – o sztuce, literaturze, muzyce – która stanowi ważny element życia bohaterów. Produkcja porusza też kwestie społeczne – o dyskryminacji, nietolerancji, akceptacji – które dotykają ludzi o różnej orientacji seksualnej.

Film, który poruszy twoje serce

“Przejścia” to film dla wszystkich miłośników ambitnego kina autorskiego i poruszających historii o miłości. To obraz pełen emocji, napięcia i prawdy o ludzkich relacjach. Produkcja ma swoją premierę 28 czerwca 2023 roku we Francji i już teraz zbiera pozytywne recenzje od krytyków.


Przejścia cały film

Wyszukaj Przejścia cały film

Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Duchy w Wenecji
Doppelgänger. Sobowtór
Zagubiona kula 2
BARDO, fałszywa kronika garści prawd
Mała Syrenka
Krzywe linie Boga
Królowa wojownik
Pięć diabłów
Fabelmanowie
Siła ducha
Creed 3
Tonia