What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Prawdziwe życie aniołów Cały Film (2022) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Prawdziwe życie aniołów

Prawdziwe życie aniołów

Prawdziwe życie aniołów
2022/09/15
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Prawdziwe życie aniołów
Tytuł oryginalny: Prawdziwe życie aniołów
Kraj produkcji: Polska
Premiera: 2022
Czas trwania:
Gatunek:

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć cały film Prawdziwe życie aniołów online?

Prawdziwe życie aniołów cały film to dramat wyreżyserowany przez Artura W. Barona, który opowiada o losach Adama, znanego aktora teatralnego i filmowego, który po udarze traci mowę i sprawność ciała. Film jest inspirowany prawdziwą historią Krzysztofa Globisza, jednego z najwybitniejszych polskich aktorów, który w 2014 roku przeszedł rozległy udar. Dziś wraca do zdrowia, przed kamerę i do teatru.

Walka o powrót na scenę

Adam jest u szczytu sławy. Scena to jego życie i często wybiera aktorstwo, zaniedbując relacje z najbliższymi. Kiedyś wcielił się w grzesznego, ale szlachetnego anioła. Teraz potrzebna jest mu jego pomoc. Adam ma poważny udar. Lekarze walczą o jego życie, ale nie dają szans na powrót do “żywych”. Jego żona Agnieszka wierzy, że mimo śpiączki jej mąż gdzieś tam jest. Trzeba do niego dotrzeć i zmobilizować do powrotu. A potem nauczyć wszystkiego od podstaw, bo choroba odbiera mowę i sprawność ciała. Rozpoczyna się walka o spełnienie obietnicy, że Adam kiedyś stanie na scenie i zagra.

Niezwykła rola Krzysztofa Globisza w całym filmie Prawdziwe życie aniołów

Prawdopodobnie po raz pierwszy w historii kina aktor po udarze, cierpiący na afazję i paraliż, gra główną rolę w całym filmie Prawdziwe życie aniołów. Krzysztof Globisz nie tylko wciela się w postać Adama, ale także pokazuje swoją własną drogę rehabilitacji i odzyskiwania zdolności aktorskich. To niezwykłe świadectwo siły woli i pasji do zawodu.

Znakomita obsada filmu

W filmie Prawdziwe życie aniołów online występują także inni znakomici polscy aktorzy i aktorki. Rolę żony Adama gra Kinga Preis, która wspiera go w trudnych chwilach. W rolach przyjaciół Adama widzimy Jerzego Trelę jako Kubę, Annę Dymną jako Annę oraz Urszulę Grabowską jako logopedkę Elę, która pomaga Adamowi odzyskać mowę.

Prawdziwe życie aniołów cda to film godny polecenia

Prawdziwe życie aniołów cda to film godny polecenia dla wszystkich miłośników dobrego kina polskiego oraz dla tych, którzy interesują się tematyką choroby i rehabilitacji ludzi ze środowiska artystycznego. Film porusza ważne kwestie dotyczące znaczenia słowa i komunikacji dla człowieka oraz roli miłości i przyjaźni w pokonywaniu trudności życiowych.


Prawdziwe życie aniołów cały film

Wyszukaj Prawdziwe życie aniołów cały film

12 komentarzy
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Savage Salvation
Aftersun
Następne 365 dni
Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie
Miłość na nowo
Do ostatniej kości
Lunana. Szkoła na końcu świata
Filip
IO
Forever Young
Siła ducha
Duchy Inisherin