What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Porady na zdrady 2 Cały Film (2022) • CDA • Online

Zarejestruj się lub zaloguj

aby wyszukać film

Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin

Porady na zdrady 2

Porady na zdrady 2

Porady na zdrady 2
2022/12/30Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Porady na zdrady 2
Tytuł oryginalny: Porady na zdrady 2
Kraj produkcji: Poland
Premiera: 2022
Czas trwania:
Gatunek:

Sprawdź inne filmy online

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć cały film Porady na zdrady 2 online?

Porady na zdrady 2 cały film to kontynuacja komedii romantycznej z 2017 roku, która opowiada o perypetiach czterech par, które muszą zmierzyć się z problemem niewierności. Obraz został wyreżyserowany przez Sarę Bustamante-Drozdek, która napisała również scenariusz wspólnie z Michałem Chacińskim. W rolach głównych występują Tomasz Karolak, Antoni Królikowski, Karolina Chapko, Rafał Zawierucha, Julia Kamińska i Barbara Kurdej-Szatan.

Fabuła całego filmu Porady na zdrady 2

Cały film Porady na zdrady 2 rozpoczyna się rok po wydarzeniach z pierwszej części. Bohaterowie próbują odbudować swoje związki po zdradach i kryzysach. Niektórzy z nich udają się na terapię małżeńską, inni szukają nowych partnerów lub sposobów na urozmaicenie swojego życia erotycznego. Nie brakuje jednak nowych kłopotów i komplikacji. Produckja pokazuje zarówno zabawne, jak i wzruszające sytuacje, w których bohaterowie muszą podjąć ważne decyzje dotyczące swojej przyszłości.

Jak ocenić pracę reżyserki i scenarzystów?

Reżyserka Sara Bustamante-Drozdek pokazuje w swoim filmie różne oblicza miłości i zdrady. Nie ocenia swoich bohaterów, ale stara się przedstawić ich motywacje i emocje. Scenariusz jest pełen humoru i dialogów, które trafiają w gust widzów. Film nie jest jednak tylko lekką komedią, ale także porusza poważne tematy, takie jak zaufanie, lojalność, komunikacja czy seksualność. Dzieło Sary Bustamante nie daje prostych odpowiedzi na pytania o to, co jest dobre lub złe w związkach, ale skłania do refleksji i dyskusji.

Kto gra w filmie Porady na zdrady 2 cda?

Obsada filmu Porady na zdrady 2 cda jest bardzo dobrze dobrana i sprawia wrażenie zgranej ekipy. Tomasz Karolak gra rolę Tymka, który próbuje odzyskać zaufanie swojej żony Anny (Karolina Chapko) po tym, jak ją zdradził. Antoni Królikowski wciela się w postać Franka, który zakochuje się w młodszej od siebie Kasi (Julia Kamińska), nie zdając sobie sprawy z tego, że jest ona córką jego szefa. Rafał Zawierucha gra rolę Marka, który ma problemy ze swoją żoną Agnieszką (Barbara Kurdej-Szatan), która nie chce mieć dzieci. Julia Kamińska i Barbara Kurdej-Szatan pokazują w swoich rolach zarówno urok, jak i siłę kobiet.

Co sprawia, że film jest wyjątkowy?

Film Porady na zdrady 2 jest wyjątkowy ze względu na to, że nie jest typową komedią romantyczną. Film nie idealizuje miłości ani nie demonizuje zdrady. Pokazuje on różne sytuacje i punkty widzenia na temat niewierności i wierności, nie boi się poruszać trudnych tematów i pokazywać prawdziwych ludzi ze swoimi problemami i marzeniami. Film ma też dużo humoru i ciepła, co sprawia, że jest to film przyjemny i wartościowy.

Czy warto obejrzeć film Porady na zdrady 2 online?

Porady na zdrady 2 online to propozycja dla wszystkich, którzy lubią komedie romantyczne z polskim akcentem. Obraz nie tylko bawi, ale także wzrusza i zmusza do myślenia. Jest dobrze zrealizowany i zagrany przez znanych i lubianych aktorów. Jest także uniwersalny i może się spodobać zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Porady na zdrady 2 to film, który pokazuje różne oblicza miłości i zdrady, jest pełen humoru, emocji i refleksji, ma świetną obsadę i reżyserkę. Produkcja jest wyjątkowa w swoim gatunku i warta obejrzenia.


Porady na zdrady 2 cały film

Wyszukaj Porady na zdrady 2 cały film

Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Człowiek czasu
Chip i Dale: Brygada RR
My i wy
365 dni: Ten dzień
Tom i Jerry: Kraina bałwanków
Super Mario Bros.
Pocałunek
Najbardziej samotny chłopak na świecie
Chrzciny
Gorzko, gorzko!
Meg 2: Głębia
BARDO, fałszywa kronika garści prawd