What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Obecność 4 Cały Film (2023) • CDA • Online

Zarejestruj się lub zaloguj

aby wyszukać film

Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin

Obecność 4

Obecność 4

The Conjuring 4
Twoja ocena: 0
10 2 głosy

Informacje o filmie:

Tytuł: Obecność 4
Tytuł oryginalny: The Conjuring 4
Kraj produkcji: USA
Premiera: 2023
Czas trwania: 115 Minut

Sprawdź inne filmy online

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć cały film Obecność 4 online?

Od ostatniego filmu z serii „Obecność” minął już, a fani z niecierpliwością oczekują czwartej części tej serii. David Leslie Johnson-McGoldrick, który napisał scenariusz do trzeciego filmu, powraca, by napisać scenariusz do czwartej części.
Choć szczegóły Obecność 4 cały film fabuły trzymane są w tajemnicy, wiemy, że akcja filmu rozgrywać się będzie współcześnie i skupi się na córce Warrenów, Judy. Judy jest teraz nastolatką i stara się pogodzić z tym, że jej rodzice zajmują się łowieniem duchów.
Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co Johnson-McGoldrick ma dla nas w zanadrzu w najnowszej odsłonie serii Obecność. Obecność 4 to z pewnością horror, który będzie trzymał w napięciu i niepewności.

Obecność 4 cda online – czwarta część franczyzy

Seria „Obecność” to jedna z najpopularniejszych franczyz horrorów ostatnich lat. Filmy oparte są na prawdziwych śledztwach paranormalnych badaczy Eda i Lorraine Warrenów. Pierwszy film z serii, „Obecność”, został wydany w 2013 roku i odniósł ogromny sukces. Po nim powstały „Obecność 2” w 2016 roku oraz „Obecność 2” w 2018 roku. Trzeci film z serii, „Obecność 3: Na rozkaz diabła” ukazała się w 2021 roku.

Obecność był trzecim filmem fabularnym Wana, ale pierwszym we franczyzie „Obecność”. Sukces pierwszej części doprowadził do opracowania pięciu dodatkowych filmów: Annabelle (2014), Annabelle: Narodziny zła (2017), Obecność 2 (2016), Zakonnica (2018) i Topielisko. Klątwa La Llorony (2019). Wszystkie sześć filmów odniosło sukces komercyjny, a The Obecność 2 zbilansował się na całym świecie na ponad 320 milionów dolarów, co uczyniło go najlepiej zarabiającym horrorem 2016 roku. Patrząc na te sukcesy, wielu fanów z niecierpliwością oczekują czwartej części Obecność 4 cda online. Miejmy nadzieję, że film będzie trzymał poziom poprzednich produkcji i nie zawiedzie widzów.


Obecność 4 cały film

Wyszukaj Obecność 4 cały film

Reżyser

Reżyser

Obsada

Vera Farmiga isLorraine Warren
Lorraine Warren
Udostępnień2

Mogą Ci się spodobać

Wrobiony
Puchatek: Krew i miód
Goście
Ambulans
Halloween Finał
Apokawixa
Piekielna machina
Terrifier 2 Masakra w święta
Piła 10
Wyzwolenie
Kokainowy miś
Bielmo