What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Obecność 4 Cały Film (2023) • CDA • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin


Obejrzyj trailer i sprawdź dostępność źródeł do całego filmu Obecność 4 po rejestracji.

Obecność 4

Obecność 4

The Conjuring 4
Twoja ocena: 0
10 2 głosy

Informacje o filmie:

Tytuł: Obecność 4
Tytuł oryginalny: The Conjuring 4
Kraj produkcji: USA
Premiera: 2023
Czas trwania: 115 Minut

Sprawdź inne filmy online

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć online Obecność 4 cały film

Od ostatniego filmu z serii „Obecność” minął już, a fani z niecierpliwością oczekują czwartej części tej serii. David Leslie Johnson-McGoldrick, który napisał scenariusz do trzeciego filmu, powraca, by napisać scenariusz do czwartej części.
Choć szczegóły Obecność 4 cały film fabuły trzymane są w tajemnicy, wiemy, że akcja filmu rozgrywać się będzie współcześnie i skupi się na córce Warrenów, Judy. Judy jest teraz nastolatką i stara się pogodzić z tym, że jej rodzice zajmują się łowieniem duchów.
Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co Johnson-McGoldrick ma dla nas w zanadrzu w najnowszej odsłonie serii Obecność. Obecność 4 to z pewnością horror, który będzie trzymał w napięciu i niepewności.

Obecność 4 cda online – czwarta część franczyzy

Seria „Obecność” to jedna z najpopularniejszych franczyz horrorów ostatnich lat. Filmy oparte są na prawdziwych śledztwach paranormalnych badaczy Eda i Lorraine Warrenów. Pierwszy film z serii, „Obecność”, został wydany w 2013 roku i odniósł ogromny sukces. Po nim powstały „Obecność 2” w 2016 roku oraz „Obecność 2” w 2018 roku. Trzeci film z serii, „Obecność 3: Na rozkaz diabła” ukazała się w 2021 roku.

Obecność był trzecim filmem fabularnym Wana, ale pierwszym we franczyzie „Obecność”. Sukces pierwszej części doprowadził do opracowania pięciu dodatkowych filmów: Annabelle (2014), Annabelle: Narodziny zła (2017), Obecność 2 (2016), Zakonnica (2018) i Topielisko. Klątwa La Llorony (2019). Wszystkie sześć filmów odniosło sukces komercyjny, a The Obecność 2 zbilansował się na całym świecie na ponad 320 milionów dolarów, co uczyniło go najlepiej zarabiającym horrorem 2016 roku. Patrząc na te sukcesy, wielu fanów z niecierpliwością oczekują czwartej części Obecność 4 cda online. Miejmy nadzieję, że film będzie trzymał poziom poprzednich produkcji i nie zawiedzie widzów.


Obecność 4 cały film

Wyszukaj cały film Obecność 4 online

Nie czekaj, już teraz wyszukaj cały film Obecność 4. Film można znaleźć na popularnych stronach, na przykład vider, cda czy zalukaj lub w serwisach VOD. Interesują Cię podobne produkcje online? Sprawdź filmygo.pl i znajdź coś dla siebie.

Reżyser

Reżyser

Obsada

Vera Farmiga isLorraine Warren
Lorraine Warren
12 komentarzy
Udostępnień3

Mogą Ci się spodobać

Starzy ludzie
Bullet Train
MexZombies
Wyzwolenie
Mów do mnie!
Krzywe linie Boga
Odejdź!
Saltburn
Wrobiony
Last Resort
Nie patrz w dół
Boogeyman