What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Missing Cały Film (2023) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Missing

Missing

Missing
2023/01/19PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Missing
Tytuł oryginalny: Missing
Kraj produkcji: USA
Premiera: 2023
Czas trwania: 111 Minut

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć cały film Missing online?

Interesują Cię filmy w stylu screenlife, czyli takie, które pokazują akcję przez ekrany komputerów i smartfonów? Jeśli tak, to być może zainteresuje Cię cały film Missing, który jest kontynuacją przeboju Searching z 2018 roku. Film ten opowiada o nastolatce, która próbuje odnaleźć swoją zaginioną matkę za pomocą narzędzi dostępnych w Internecie. Film jest pełen napięcia, zwrotów akcji i emocji. W tym artykule przedstawię Ci fabułę filmu, reżyserię filmu, obsadę filmu oraz podsumowanie mojej opinii o tym filmie.

Poznaj historię filmu Missing cda

Film Missing cda rozpoczyna się od archiwalnego nagrania z młodą June Allen i jej zmarłym ojcem Jamesem, który umarł na guza mózgu niedługo po nagraniu. Lata później matka June, Grace wyjeżdża na tygodniowy wyjazd do Cartageny w Kolumbii ze swoim chłopakiem Kevinem. June zostaje pod opieką przyjaciółki Grace Heather, która jest prawniczką rozwodową i wyraża pewną zazdrość o relację Grace z Kevinem. Tydzień później June ma odebrać swoją matkę i Kevina z lotniska w Los Angeles, ale oni nigdy nie przyjeżdżają. June kontaktuje się z FBI, ale później postanawia sama prowadzić śledztwo za pomocą różnych cyfrowych narzędzi do dyspozycji. Zatrudnia też Javiera – kolumbijskiego pracownika dorywczego – który spełnia jej prośby za niewielką opłatą.

Po zhakowaniu konta Gmail Kevina June odkrywa wiele pseudonimów i kartotekę kryminalną oszukiwania wielu kobiet dla pieniędzy. Sądząc że Kevin porwał jej matkę June każe Javierowi szukać wskazówek co do ich miejsca pobytu w Kolumbii.

W trakcie śledztwa June odkrywa wiele szokujących prawd o swojej rodzinie i musi stawić czoła niebezpieczeństwom zarówno online jak i offline.

Tworzenie produkcji Missing cały film

Missing cały film został napisany i wyreżyserowany przez Willa Merricka i Nicka Johnsona (w ich debiucie reżyserskim) na podstawie historii Seva Ohaniana i Aneesh Chaganty’ego którzy również wyprodukowali ten film razem z Natalie Qasabian. Film jest samodzielnym sequelem do Searching (2018). Reżyserzy byli wcześniej montażystami pierwszego filmu.

Film Missing został nakręcony w stylu screenlife czyli pokazuje akcję przez ekrany komputerów i smartfonów bohaterów. Jest to sposób narracji który ma na celu oddać realistycznie sposób komunikacji we współczesnym świecie cyfrowym oraz stworzyć poczucie bliskości widza z postaciami.

Reżyserzy użyli różnych technik aby utrzymać tempo akcji oraz budować napięcie np: split screen (podział ekranu), zoom (przybliżenie), voice-over (głos lektora), muzyka (podkład dźwiękowy), efekty specjalne (np: zakłócenia obrazu).

Film Missing jest także duchowym sequelem do Run (2020) wyreżyserowanego przez Aneesh Chaganty’ego i zmontowanego przez Willa Merricka i Nicka Johnsona. Film ten potwierdza losy bohaterów z Run oraz zawiera kilka nawiązań do tego filmu.

Obsada

W filmie Missing występują następujący aktorzy:

 • Storm Reid jako June Allen – nastolatka która próbuje odnaleźć swoją zaginioną matkę za pomocą Internetu. Storm Reid jest znana z ról w takich filmach jak Wrinkle in Time (2018) czy Niewidzialny człowiek (2020).
 • Sarah Paulson jako Diane Sherman – matka June która ukrywa przed nią mroczną tajemnicę. Sarah Paulson jest znana z ról w serialach American Horror Story czy Ratched oraz w filmach Ocean’s 8 czy Glass.
 • Daniel Henney jako Agent Park – agent FBI który prowadzi sprawę zaginięcia Grace. Daniel Henney jest znany z ról w serialach Hawaii Five-0 czy Criminal Minds oraz w filmach X-Men Origins: Wolverine czy Big Hero 6.
 • Joaquim de Almeida jako Javier – kolumbijski pracownik dorywczy który pomaga June w śledztwie. Joaquim de Almeida jest znany z ról w takich filmach jak Szybcy i wściekli 5 czy Czerwony punkt oraz w serialach 24 godziny czy Królowa Południa.
 • Ken Leung jako Kevin – chłopak Grace który okazuje się być oszustem. Ken Leung jest znany z ról w takich filmach jak Star Wars: Przebudzenie Mocy czy Avengers: Koniec gry oraz w serialach Zagubieni czy Inhumans.
 • Amy Landecker jako Heather – przyjaciółka Grace która opiekuje się June podczas jej nieobecności. Amy Landecker jest znana z ról w takich serialach jak Transparent czy The Handmaid’s Tale oraz w filmach Project Power czy Doctor Strange.

Podsumowując…

Cały film Missing to ciekawy i emocjonujący thriller który trzyma widza w napięciu od początku do końca. Film pokazuje jak wiele informacji można zdobyć za pomocą Internetu ale także jak wiele zagrożeń może się tam kryć. Film porusza także tematy takie jak relacje matki i córki, tożsamość, zaufanie i manipulacja.


Missing cały film

Wyszukaj Missing cały film

Reżyser

Shawn Tira
Reżyser

Obsada

Storm Reid isJune Allen
June Allen
Ken Leung isKevin Lin
Kevin Lin
Amy Landecker isHeather Damore
Heather Damore
Daniel Henney isAgent Elijah Park
Agent Elijah Park
Nia Long isGrace Allen
Grace Allen
Tim Griffin isJames Allen
James Allen
Rick Chambers isMorning Host
Morning Host
12 komentarzy
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Plan lekcji
Barbarzyńcy
Women Talking
Plane
Silent Twins
Deinfluencer
Krzyk 6
W trójkącie
Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Inside
A Good Person
Infinite Storm