What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Miłość po angielsku Cały Film (2023) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Miłość po angielsku

Miłość po angielsku

Up on the Roof
2023/03/24Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Miłość po angielsku
Tytuł oryginalny: Up on the Roof
Kraj produkcji: Unknown
Premiera: 2023
Czas trwania: 90 Minut
Gatunek:

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć cały film Miłość po angielsku online?

Jeśli szukasz ciepłej i zabawnej historii miłosnej z polskim akcentem, to cały film Miłość po angielsku jest dla ciebie idealny. Film ten opowiada o losach dwojga ludzi, którzy spotkali się i zakochali w Londynie 15 lat wcześniej, ale nie byli gotowi na związek. Czy teraz, gdy los ponownie ich skrzyżuje, będą mieli szansę na szczęście? Zapraszam do przeczytania mojej recenzji tego filmu.

Fabuła filmu Miłość po angielsku cda

Film Miłość po angielsku cda jest adaptacją powieści Up on the Roof autorstwa Ben Heckinga, który jest również reżyserem i scenarzystą filmu. Film opowiada o Emily (Natalia Tena), młodej i ambitnej dziennikarce pracującej dla prestiżowego magazynu Whale (Nathaniel Parker), oraz Stefanie (Piotr Adamczyk), sympatycznym i zabawnym Polaku mieszkającym w Londynie od lat. Emily i Stefan poznali się 15 lat wcześniej na dachu jednego z budynków w centrum miasta i spędzili razem namiętną noc. Jednak następnego dnia okazało się, że są zbyt różni i nie potrafią się porozumieć. Emily była skupiona na swojej karierze i nie chciała angażować się emocjonalnie, a Stefan był romantykiem marzącym o rodzinie i stabilizacji. Rozstali się więc bez żalu i zapomnieli o sobie.

Po 15 latach los sprawia, że Emily i Stefan ponownie się spotykają. Tym razem to Emily potrzebuje pomocy Stefana, który jest tłumaczem języka polskiego. Emily ma bowiem napisać artykuł o polskiej społeczności w Londynie i potrzebuje kogoś, kto pomoże jej nawiązać kontakt z Polakami. Stefan zgadza się jej pomóc pod warunkiem, że spędzą ze sobą trochę czasu na dachu budynku, gdzie kiedyś się poznali. Tam dochodzi do wznowienia ich romansu i obydwoje zdają sobie sprawę, że nadal coś do siebie czują. Jednak czy tym razem będą potrafili pokonać różnice kulturowe i osobiste? Czy będą mieli odwagę postawić na swoją miłość?

Reżyseria całego filmu Miłość po angielsku

Cały film Miłość po angielsku jest debiutem reżyserskim Ben Heckinga, który wcześniej pracował jako operator kamery przy wielu znanych produkcjach brytyjskich. Hecking wykazał się dużym talentem w stworzeniu wiarygodnych postaci oraz uchwyceniu atmosfery Londynu jako miejsca wielokulturowego i pełnego kontrastów. Film ma lekki ton komediowy przeplatany momentami dramatycznymi oraz romantycznymi. Reżyser umiejętnie balansuje pomiędzy humorem a emocjami oraz pokazuje zarówno radości jak i trudności życia emigrantów w obcym kraju.


Miłość po angielsku cały film

Wyszukaj Miłość po angielsku cały film

12 komentarzy
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Człowiek czasu
Challengers
Randka, bez odbioru
Bez urazy
Pocałunek
Pokusa
Miłość na nowo
Cały ten seks
Turkusowa suknia
Imperium światła
Niezapomniane święta
Jak nie zwariować w Święta