What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Matka Cały Film (2023) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Matka

Matka

The Mother
2023/05/12Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Matka
Tytuł oryginalny: The Mother
Kraj produkcji: USA
Premiera: 2023
Czas trwania:
Gatunek:

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć cały film Matka online?

Matka cały film to amerykański thriller akcji w reżyserii Niki Caro, z Jennifer Lopez w roli głównej. Film opowiada historię zabójczyni, która musi stawić czoła swoim wrogom i ochronić córkę, którą porzuciła wiele lat wcześniej. Film ma być wydany przez Netflix 12 maja 2023 roku.

Matka i córka w ogniu akcji w całym filmie Matka

Fabuła filmu skupia się na losach kobiety (Jennifer Lopez), która pracuje jako płatna zabójczyni dla tajemniczej organizacji. Pewnego dnia otrzymuje zlecenie na zabicie wpływowego polityka (Joseph Fiennes), który jest zamieszany w korupcję i handel ludźmi. Jednak zanim zdąży wykonać zadanie, zostaje zaatakowana przez grupę uzbrojonych ludzi, którzy chcą ją zabić. Uciekając przed nimi, kobieta dowiaduje się, że jej córka (Lucy Paez), którą oddała do adopcji jako niemowlę, jest w niebezpieczeństwie. Postanawia więc znaleźć ją i uratować ją przed śmiertelnym zagrożeniem.

Reżyserka z doświadczeniem

Reżyserką filmu Matka jest Niki Caro, nowozelandzka filmowiec znana z takich filmów jak Waleczne serce (2002), Kraina miodu i krwi (2011) czy Mulan (2020). Caro ma na swoim koncie kilka nagród i nominacji za swoją pracę reżyserską i scenariuszową. W wywiadzie dla portalu IMDb powiedziała, że chciała stworzyć film o silnej kobiecie, która musi zmierzyć się ze swoją przeszłością i podjąć trudne decyzje.

Warto obejrzeć?

Matka cały film zapowiada się jako emocjonujący i pełen akcji thriller, który porusza tematy takie jak macierzyństwo, zemsta, lojalność i tożsamość. Film ma być również okazją do podziwiania talentu i urody Jennifer Lopez, która w wieku 53 lat nadal zachwyca swoją formą i charyzmą. Film ma być dostępny na platformie Netflix od 12 maja 2023 roku . Jeśli lubisz filmy o silnych kobietach, które nie boją się ryzyka i walki o swoje bliskie osoby, to film The Mother 2023 jest dla ciebie!


Matka cały film

Wyszukaj Matka cały film

12 komentarzy
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Do ostatniej kropli krwi
Barbarzyńcy
Godzilla vs. Kong
Blue Beetle
Nie martw się, kochanie
Król dopalaczy
Wiking
Kokainowy miś
Nieznajomy
DC Liga Super-Pets
Terrifier 2 Masakra w święta
Obecność 4