What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Mafia Mamma Cały Film (2023) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Mafia Mamma

Mafia Mamma

Mafia Mamma
2023/04/13R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Mafia Mamma
Tytuł oryginalny: Mafia Mamma
Kraj produkcji: United Kingdom
Premiera: 2023
Czas trwania:

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć cały film Mafia Mamma online?

Kristin (Toni Collette) jest zwykłą amerykańską matką i żoną, która nie ma nic ciekawego do zaoferowania światu. Jej życie zmienia się diametralnie, gdy dowiaduje się, że jej dziadek był szefem potężnej rodziny mafijnej we Włoszech i zostawił jej całe swoje bogactwo i wpływy. Kristin musi nauczyć się radzić sobie z nową rolą i stawić czoła wielu wyzwaniom i zagrożeniom. Na szczęście ma po swojej stronie Biancę (Monica Bellucci), lojalną prawniczkę i doradcę swojego dziadka. Mafia Mamma cały film to komedia kryminalna pełna humoru, akcji i romansu.

Od pogrzebu do przejęcia władzy w całym filmie Mafia Mamma

Mafia Mamma cały film zaczyna się od wiadomości o śmierci dziadka Kristin, który mieszkał we Włoszech. Kristin postanawia pojechać na jego pogrzeb i dowiaduje się tam szokującej prawdy: jej dziadek był szefem potężnej rodziny mafijnej i zostawił jej całe swoje bogactwo i wpływy. Kristin nie wie nic o świecie przestępczym i musi nauczyć się radzić sobie z nową sytuacją. Na szczęście ma po swojej stronie Biancę (Monica Bellucci), lojalną prawniczkę i doradcę swojego dziadka, która pomoże jej pokierować interesami.

Zabawne perypetie nowej donny

Kristin szybko odkrywa, że bycie donną nie jest łatwe. Musi stawić czoła konkurencji z innych rodzin mafijnych, problemom z prawem i własnym sumieniem. Jednocześnie próbuje utrzymać normalny kontakt ze swoją rodziną w Ameryce i znaleźć sens w swoim życiu. Film pokazuje wiele zabawnych sytuacji, w których Kristin musi wykazać się sprytem, odwagą i poczuciem humoru.

Reżyseria filmu Mafia Mamma cda – Catherine Hardwicke

Film Mafia Mamma cda został wyreżyserowany przez Catherine Hardwicke, znaną z takich filmów jak Zmierzch czy Trzynastka. Hardwicke stworzyła lekką i barwną komedię kryminalną, która łączy elementy akcji i romansu. Reżyserka pokazała również piękno włoskich krajobrazów i kultury.

Obsada filmu Mafia Mamma online pełna gwiazd

W filmie Mafia Mamma online występują znakomici aktorzy i aktorki z różnych krajów. Toni Collette gra rolę Kristin z wielkim wdziękiem i charyzmą. Monica Bellucci jako Bianca jest elegancka i tajemnicza. W pozostałych rolach możemy podziwiać takich artystów jak Sophia Nomvete, Alfonso Perugini czy Eduardo Scarpetta.

Podsumowanie: warto obejrzeć!

Mafia Mamma to film idealny dla fanów komedii o mafii. Jest to zabawna historia o kobiecie, która dostaje szansę na zmianę swojego życia dzięki nieoczekiwanej spuściźnie. Film ma ciekawy scenariusz, świetną reżyserię i znakomitą obsadę. Polecam go wszystkim osobom lubiącym dobrze się bawić przed ekranem!


Mafia Mamma cały film

Wyszukaj Mafia Mamma cały film

12 komentarzy
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

W trójkącie
Fuks 2
Apokawixa
Wszystko o moim starym
Smok mojego taty
Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle
Strażnicy Galaktyki: Coraz bliżej święta
Blef doskonały
Dusiciel z Bostonu
Biały szum
Łut szczęścia
Pokusa