What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Puchatek: Krew i miód Cały Film (2023) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Puchatek: Krew i miód

Puchatek: Krew i miód

Winnie-the-Pooh: Blood and Honey
2023/01/27Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Puchatek: Krew i miód
Tytuł oryginalny: Winnie-the-Pooh: Blood and Honey
Kraj produkcji: United Kingdom
Premiera: 2023
Czas trwania: 84 Minut

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć cały film Puchatek: Krew i miód online?

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co by się stało, gdyby wasi ulubieni bohaterowie z dzieciństwa zamienili się w krwiożercze bestie? Jeśli tak, to film Puchatek: Krew i miód cały film jest dla was. To horror oparty na postaciach stworzonych przez A.A. Milne’a, który pokazuje mroczną stronę Stumilowego Lasu i jego mieszkańców.

Historia w całym filmie Puchatek: Krew i miód

Puchatek: Krew i miód cały film opowiada o tym, co wydarzyło się wiele lat po tym, jak Krzyś dorósł i opuścił Stumilowy Las oraz swoich wiernych kompanów Kubusia i Prosiaczka. Samotni i zgorzkniali Kubuś i Prosiaczek pogrążają się w smutku i pielęgnują w sobie gniew, który zmienia ich w dzikie bestie. Ich przysmakiem już nie jest miód, ale ludzka krew. A po nocach śnią o okrutnej zemście na dawnym przyjacielu. Tymczasem niczego niepodejrzewający Krzyś powraca do lasu ze swoją ukochaną Marią, by przedstawić im ją jako swoją narzeczoną. Nie wie jednak, że nie wchodzi się dwa razy do tego samego lasu. Czy uda mu się przeżyć spotkanie ze swoimi dawnymi przyjaciółmi? Czy Kubuś i Prosiaczek będą w stanie odzyskać swoją niewinność? Czy miłość Krzysia i Marii przetrwa próbę?

Obsada filmu Puchatek: Krew i miód cda

W rolach głównych w filmie Puchatek: Krew i miód cda występują Craig David Dowsett jako Kubuś Puchatek, Chris Cordell jako Prosiaczek, Nikolai Leon jako Krzyś oraz Maria Taylor jako Maria. W pozostałych rolach można zobaczyć m.in. Amber Doig-Thorne jako Alice, Danielle Ronald jako Zoe czy Paula Coiz jako Mary.

Reżyseria

Film został wyreżyserowany przez Rhysa Frake-Waterfielda, brytyjskiego twórcę znane z takich horrorów jak The Dollhouse (2019) czy The Last Laugh (2020). Reżyser podkreślał w wywiadach, że chciał stworzyć film pełen napięcia, strachu i humoru czarnego. Zdaniem reżysera film jest hołdem dla klasyki gatunku jak Psychoza czy Teksańska masakra piłą mechaniczną oraz dla twórczości A.A. Milne’a.

Zapowiada się bardzo ciekawie, ale też dziwnie

Puchatek: Krew i miód to film nie dla każdego. Niektórzy mogą go uznać za obraźliwy lub żenujący. Jednak jeśli lubicie nietypowe pomysły i macie ochotę na dawkę grozy z przymrużeniem oka, to warto dać mu szansę. Film ma swoje mocne strony: dobrą obsadę, ciekawą fabułę i efektowne sceny gore. Może nie jest to arcydzieło kina ani wierna adaptacja książki Milne’a, ale na pewno zapewni wam rozrywkę na ponad godzinę.


Puchatek: Krew i miód cały film

Wyszukaj Puchatek: Krew i miód cały film

12 komentarzy
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Savage Salvation
X
John Wick 4
Najbardziej samotny chłopak na świecie
Gdzie śpiewają raki
Konsekracja
Paradise City
Nitram
Doppelgänger. Sobowtór
Ambulans
Dziewczyny z Dubaju
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One