What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Kos Cały Film (2023) • CDA • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin


Obejrzyj trailer i sprawdź dostępność źródeł do całego filmu Kos po rejestracji.

Kos

Kos

Kos
2023/10/06Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Kos
Tytuł oryginalny: Kos
Kraj produkcji: Poland
Premiera: 2023
Czas trwania:
Gatunek:

Sprawdź inne filmy online

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć online Kos cały film

Głównym bohaterem całego filmu Kos jest generał Tadeusz Kościuszko, zwany „Kosem”, który wraca do kraju po udziale w wojnie o niepodległość Stanów Zjednoczonych. Towarzyszy mu jego wierny przyjaciel i były niewolnik, Domingo, który pomaga mu w organizowaniu powstania. Na ich drodze staje rosyjski rotmistrz Dunin, który ma za zadanie schwytać Kościuszkę i stłumić rebelię.

Powstanie czy herb? – Cały film Kos

Innym ważnym wątkiem całego filmu Kos jest historia Ignaca, młodego chłopa, który jest nieślubnym synem szlachcica Duchnowskiego. Ignac marzy o uzyskaniu tytułu i majątku swojego ojca, który przed śmiercią uwzględnił go w testamencie. Jednak jego przyrodni brat, Stanisław, nie chce się z tym pogodzić i próbuje go zabić. Ignac ucieka z testamentem i ma dwa dni na dostarczenie go do sądu. Po drodze spotyka Domingo i razem trafiają do dworku pułkownikowej, gdzie ukrywa się Kościuszko. Ignac zostaje aresztowany przez „Kosa”, który nie ufa mu i podejrzewa go o szpiegostwo. W decydującym momencie Ignac będzie musiał wybrać między swoim osobistym celem a walką o wolność Polski.

Widowisko historyczne z gwiazdorską obsadą w filmie Kos online

Film Kos online to ambitne przedsięwzięcie reżysera Pawła Maślony, znanego z komedii Atak paniki i Plan B. Tym razem stworzył on epickie widowisko historyczne, które ma pokazać prawdziwą twarz Kościuszki i jego towarzyszy broni. Film ma być wierny faktom historycznym, ale też pełen emocji, humoru i akcji. W rolach głównych występują znakomici aktorzy: Jacek Braciak jako Kościuszko, Bartosz Bielenia jako Ignac, Robert Więckiewicz jako Dunin, Agnieszka Grochowska jako pułkownikowa i Jason Mitchell jako Domingo. W obsadzie znaleźli się też Andrzej Seweryn jako Duchnowski, Łukasz Simlat jako Wąsowski i Matylda Giegżno jako pocztylionka.

Warto sprawdzić film Kos cda

Film Kos cda to propozycja dla wszystkich miłośników historii i patriotyzmu, ale też dla tych, którzy lubią dobrze się bawić w kinie. Film ma być zarówno pouczający, jak i rozrywkowy, a także wzruszający i inspirujący. Film ma pokazać, że Kościuszko był nie tylko bohaterem narodowym, ale też człowiekiem z pasją, marzeniami i słabościami. Film ma też podkreślić rolę przyjaźni i solidarności w walce o wolność. Film Kos to film godny polecenia i zapamiętania.


Kos cały film

Wyszukaj cały film Kos online

Nie czekaj, już teraz wyszukaj cały film Kos. Film można znaleźć na popularnych stronach, na przykład vider, cda czy zalukaj lub w serwisach VOD. Interesują Cię podobne produkcje online? Sprawdź filmygo.pl i znajdź coś dla siebie.

Reżyser

Obsada

Jacek Braciak isTadeusz Kościuszko
Tadeusz Kościuszko "Kos"
Robert Więckiewicz isRittmeister Dunin
Rittmeister Dunin
Piotr Pacek isStanisław Duchnowski
Stanisław Duchnowski
Andrzej Seweryn isDuchnowski
Duchnowski
Joanna Szczepkowska isHelena Duchnowska
Helena Duchnowska
12 komentarzy
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Prorok
Wyzwolenie
Forever Young
Godland
Chłopi
Filip
Ferrari
Elvis
Till
Kochanica króla Jeanne du Barry
Oppenheimer
Na Zachodzie bez zmian