What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Gorzko, gorzko! Cały Film (2022) • CDA • Online

Zarejestruj się lub zaloguj

aby wyszukać film

Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin

Gorzko, gorzko!

Gorzko, gorzko!

Gorzko, gorzko!
2023/04/26Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Gorzko, gorzko!
Tytuł oryginalny: Gorzko, gorzko!
Kraj produkcji: Unknown
Premiera: 2022
Czas trwania:
Gatunek:

Sprawdź inne filmy online

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć cały film Gorzko, gorzko! online?

Jeśli lubisz polskie komedie romantyczne z dużą dawką humoru i emocji, to nie możesz przegapić Gorzko, gorzko! cały film w reżyserii Tomasza Koneckiego. To opowieść o podrywaczu, który zakochuje się w pięknej nieznajomej, która ma się wkrótce wyjść za mąż za syna ministra sprawiedliwości. Czy uda mu się zdobyć jej serce i pokrzyżować plany ślubne? A może to on sam zostanie oszukany i zraniony? O tym dowiecie się oglądając ten film, który jest pełen zwrotów akcji, zabawnych sytuacji i ciekawych postaci.

Od przypadkowego spotkania do wielkiej miłości w całym filmie Gorzko, gorzko!

Fabuła całego filmu Gorzko, gorzko! rozpoczyna się od przypadkowego spotkania Tomka (Mateusz Kościukiewicz) – asa agencji reklamowej – z piękną nieznajomą Ola (Zofia Domalik) na ulicy. Tomek jest zachwycony jej urodą i charyzmą, ale nie zdąży jej nawet zapytać o imię, bo dziewczyna znika w tłumie. Zamiast podpisać lukratywny kontrakt, Tomek traci wszystko: pracę, mieszkanie, wypasiony samochód… Postawiony w sytuacji bez wyjścia, wprowadza się do brata – Janka (Rafał Zawierucha), zakochanego w kwiaciarce Klarze (Agnieszka Więdłocha) odludka i komputerowego freaka. Tomek proponuje bratu deal: pomoże mu w miłosnych podbojach, jeśli ten odszuka zjawiskową nieznajomą. Trochę hakerskiej magii i dziewczynę udaje się odnaleźć. Ma na imię Ola i dokładnie za dwa tygodnie wychodzi za mąż za syna ministra sprawiedliwości!

Podstępna propozycja i szalone wesele

Tomek nie zamierza się poddać i postanawia uwieść Ola przed jej ślubem. Wykorzystując cały swój urok, wkrada się w łaski pani ministrowej (Edyta Olszówka) i składa kobiecie podstępną propozycję: oferuje, że wspólnie z bratem nakręci film z przygotowań do ślubu jej syna. Lecz tak naprawdę ma tylko jeden cel – zdobyć serce Oli. A nie będzie to łatwe, bo wesele, na którym się zatrudnił, to impreza jakiej jeszcze nie było: uczta na Zamku Królewskim, tysiące gości, w tym prezydent, rekiny biznesu, celebryci i VIP-y, do tego topowe zespoły przygrywające do kotleta i fajerwerki, które rozświetlą całą Warszawę. Po prostu największe polskie wesele!

Znakomita obsada i reżyseria filmu Gorzko, gorzko! cda

Film Gorzko, gorzko! cda to dzieło reżysera Tomasz Konecki, który ma na swoim koncie takie hity jak Lejdis czy Testosteron. Scenariusz napisał Andrzej Gołda – autor m.in. Planety Singli czy Nie ma róży bez ognia. W obsadzie filmu znaleźli się znakomici aktorzy i aktorki: Mateusz Kościukiewicz jako Tomek – przystojny i zarozumiały podrywacz, Zofia Domalik jako Ola – piękna i tajemnicza panna młoda, Agnieszka Więdłocha jako Klara – sympatyczna i zakochana kwiaciarka, Rafał Zawierucha jako Janek – nieśmiały i zakompleksiony brat Tomka, Edyta Olszówka jako Patsy – wpływowa i zaborcza matka pana młodego, Marcin Perchuć jako minister Kosecki – ojciec pana młodego i polityk z ambicjami, Anna Dereszowska jako Magda – była dziewczyna Tomka i szefowa agencji reklamowej, Cezary Pazura jako “Posępna Gęba” – gangster z zasadami i wielu innych.

Gorzko, gorzko! online to świetny film!

Gorzko, gorzko! online to komedia romantyczna z polotem, która zapewni widzom wiele śmiechu i wzruszeń. To film o miłości, która potrafi zmienić życie na lepsze, ale też o tym, że nie wszystko jest takie, jakim się wydaje. To film o kontrastach między światem bogatych i biednych, między prawdą a kłamstwem, między sercem a rozumem. To film o tym, że czasem trzeba ryzykować i walczyć o swoje szczęście. To film pełen niespodzianek, zwrotów akcji i ciekawych postaci. To film z doskonałą obsadą i reżyserią. To film, który warto obejrzeć!


Gorzko, gorzko! cały film

Wyszukaj Gorzko, gorzko! cały film

Reżyser

Obsada

Udostępnień1

Mogą Ci się spodobać

Rozczarowana
Dzika noc
Poor Things
Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka
Chip i Dale: Brygada RR
Chora na siebie
Na ratunek piłkarzom
After 5 Na zawsze
Blef doskonały
Cały ten seks
Łut szczęścia
Heaven in Hell