What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Pięć koszmarnych nocy Cały Film (2023) • CDA • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin


Obejrzyj trailer i sprawdź dostępność źródeł do całego filmu Pięć koszmarnych nocy po rejestracji.

Pięć koszmarnych nocy

Pięć koszmarnych nocy

Five Nights at Freddy's
2023/10/26Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Pięć koszmarnych nocy
Tytuł oryginalny: Five Nights at Freddy's
Kraj produkcji: USA
Premiera: 2023
Czas trwania:

Sprawdź inne filmy online

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć online Pięć koszmarnych nocy cały film

Pięć koszmarnych nocy cały film to horror komediowy z 2023 roku, oparty na popularnej serii gier wideo o tym samym tytule. Film opowiada o zakłopotanym ochroniarzu Mike’u Schmidt (Josh Hutcherson), który rozpoczyna pracę w Freddy Fazbear’s Pizza, rodzinnej restauracji z animatronikami w kształcie zwierząt. Szybko okazuje się, że nocna zmiana w pizzerii nie będzie taka łatwa, jak się spodziewał. Animatroniki ożywają po zmroku i próbują go zabić, a Mike musi przetrwać pięć nocy w tym koszmarze. Jednak nie wszystko jest takie, jakim się wydaje. Za atakami animatroników kryje się tajemnica z przeszłości, która zmusi Mike’a do stawienia czoła swoim lękom i winie.

Pięć nocy w piekle: o czym opowiada cały film film Pięć koszmarnych nocy?

Cały film Pięć koszmarnych nocy podąża za główną fabułą gry Five Nights at Freddy’s z 2014 roku, ale dodaje kilka nowych elementów i postaci. Mike Schmidt jest byłym policjantem, który stracił córkę Abby (Piper Rubio) w wypadku samochodowym. Przepełniony żalem i poczuciem winy, Mike podejmuje pracę jako nocny ochroniarz w Freddy Fazbear’s Pizza, gdzie ma nadzieję zapomnieć o swojej tragedii. Jednak jego praca okazuje się być niebezpieczną pułapką. Animatroniki, które bawią dzieci za dnia, stają się agresywne i mordercze po zmroku. Mike musi bronić się przed nimi, używając kamer monitoringu, drzwi i świateł. Jednak animatroniki nie są jedynym zagrożeniem. Mike odkrywa, że za ścianami pizzerii kryją się sekrety i zwłoki. Dowiaduje się też o historii restauracji i jej właściciela Williama Aftona (Matthew Lillard), który jest odpowiedzialny za serię zaginięć dzieci sprzed lat. Mike musi stawić czoła swojej przeszłości i znaleźć sposób na ucieczkę z pizzerii.

Za kamerą i przed kamerą: kto tworzył film Pięć koszmarnych nocy?

Pięć koszmarnych nocy został wyreżyserowany przez Emmę Tammi, która wcześniej zrobiła horror The Wind z 2018 roku. Scenariusz napisali Scott Cawthon, twórca gier Five Nights at Freddy’s, Emma Tammi i Seth Cuddeback. Producentami filmu są Jason Blum ze studia Blumhouse Productions i Chris Columbus ze studia 1492 Pictures. Film jest pierwszym filmem Blumhouse Productions opartym na grze wideo.

Gwiazdy i animatroniki: kto występuje w filmie Pięć koszmarnych nocy?

W filmie występują znani aktorzy i aktorki z Hollywood i telewizji. Główną rolę Mike’a Schmidta gra Josh Hutcherson, znany z roli Peety Mellarka w serii Igrzyska śmierci. Jego córkę Abby gra Piper Rubio, która wcześniej wystąpiła w serialu The Walking Dead: World Beyond. Złowrogiego Williama Aftona gra Matthew Lillard, znany z roli Shaggy’ego w filmach Scooby-Doo. Jego wspólniczkę Vanessę gra Elizabeth Lail, która zagrała Guinevere Beck w serialu Ty. Inne role grają Kat Conner Sterling jako Max, przyjaciel Abby; Mary Stuart Masterson jako tajemnicza złoczyńczyni; Joseph Poliquin jako Carl, kolega Mike’a; Ryan Reinike jako ochroniarz Freddy’ego; Jophielle Love jako duch dziecka; Jess Weiss jako Chica; Grant Feely jako Jade; Kindar-Martin jako Bonnie; Kevin Foster jako Freddy Fazbear; Theodus Crane jako Jeremiah; Christian Stokes jako Hank; Wyatt Parker jako młody Mike; Bailey Winston jako Kim; Ethan Jamieson jako woźny; Asher Colton Spence jako reżyser.

Horror czy komedia? Pięć koszmarnych nocy online

Pięć koszmarnych nocy online łączy elementy horroru i komedii, tworząc niepowtarzalną atmosferę strachu i śmiechu. Film balansuje między grozą a humorem, pokazując zarówno przerażające sceny ataków animatroników, jak i zabawne sytuacje wynikające z absurdalności sytuacji głównego bohatera. Film nie tylko straszy widzów, ale też bawi ich inteligentnymi dialogami i żartami na temat gier i popkultury. Jest też wierny źródłu inspiracji, czyli grze Five Nights at Freddy’s. Zachowuje on charakterystyczny styl graficzny i dźwiękowy gry, a także odwołuje się do jej fabuły i tajemnic. Produkcja nie tylko oddaje klimat gry, ale też rozwija go i dodaje nowe elementy.

Moja ocena i rekomendacja: czy polecam film Pięć koszmarnych nocy cda?

Pięć koszmarnych nocy cda to propozycja dla fanów gier Five Nights at Freddy’s oraz dla miłośników horrorów komediowych. Obraz oferuje widzom emocjonującą historię pełną napięcia, strachu i humoru. Prodykcja jest też hołdem dla gry Five Nights at Freddy’s i jej twórcy Scotta Cawthona. Film jest dobrze zrobiony pod względem reżyserii, scenariusza, aktorstwa i efektów specjalnych. Dzieło Emmy Tammi jest też oryginalne i świeże w swoim gatunku, łącząc horror i komedię w niebanalny sposób.


Pięć koszmarnych nocy cały film

Wyszukaj cały film Pięć koszmarnych nocy online

Nie czekaj, już teraz wyszukaj cały film Pięć koszmarnych nocy. Film można znaleźć na popularnych stronach, na przykład vider, cda czy zalukaj lub w serwisach VOD. Interesują Cię podobne produkcje online? Sprawdź filmygo.pl i znajdź coś dla siebie.

12 komentarzy
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Klątwa Bridge Hollow
Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry!
John Wick 4
Pukając do drzwi
Bielmo
Nawiedzony dwór
The Covenant
Niewierni w Paryżu
Wrobiony
Joker
Dusiciel z Bostonu
Ultimatum