What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor Cały Film (2023) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
2023/03/29
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Dungeons & Dragons: Złodziejski honor
Tytuł oryginalny: Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
Kraj produkcji: USA
Premiera: 2023
Czas trwania: 134 Minut

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć cały film Dungeons & Dragons: Złodziejski honor online?

Goldstein i Daley, duet pisarski i reżyserski stojący za nadchodzącym obrazem fantasy Dungeons & Dragons: Złodziejski honor cały film, mają wiele do życzenia. Film, który ma się ukazać w 2023 roku, oparty jest na popularnej grze fabularnej o tej samej nazwie i już teraz jest reklamowany jako jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku.
Przy tak dużych oczekiwaniach nie dziwi, że reżyserzy czują presję. „Obaj jesteśmy ogromnymi fanami gry, więc to prawdziwy zaszczyt móc przenieść ją na duży ekran” – powiedział Daley. „Mamy tylko nadzieję, że uda nam się oddać jej sprawiedliwość”.
Film śledzi historię grupy bohaterów, którzy muszą zebrać się razem, aby powstrzymać nikczemną intrygę. Z gwiazdorską obsadą, w której znaleźli się Chris Pine, Rege-Jean Page i Michelle Rodriguez, Dungeons & Dragons: Złodziejski honor cda z pewnością będzie hitem wśród fanów gry.

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor cda online – Trochę o grze

W świecie gier fabularnych niewiele jest nazw tak znanych jak Dungeons & Dragons. Wydane po raz pierwszy w 1974 roku D&D stało się jedną z najpopularniejszych gier RPG wszech czasów, dając początek niezliczonym naśladowcom i inspirując cały gatunek fikcji fantasy. Jeśli jesteś nowy w świecie D&D, lub po prostu jesteś ciekawy o co w tym wszystkim chodzi, ten artykuł przedstawi Ci krótkie wprowadzenie do gry. Jeśli jesteś fanem tej gry RPG lub po prostu lubisz klimaty fantasy powinieneś obejrzeć cały film Dungeons & Dragons: Złodziejski honor cda online.

Fabuła całego filmu Dungeons & Dragons: Złodziejski honor

„Dungeons & Dragons: Złodziejski honor” to ekscytujący film przygodowy, który śledzi historię czterech dzielnych poszukiwaczy przygód, którzy wyruszają na wyprawę, aby ochronić swoje królestwo przed złym czarodziejem. Poszukiwacze przygód muszą wykorzystać swój spryt, strategię i magię, aby przetrwać zdradziecką podróż i uratować swój dom. Po drodze muszą poradzić sobie z niebezpiecznymi przestępcami, którzy czają się w lochach i lasach, a także z tajemniczymi stworzeniami czającymi się w cieniu. Walcząc z wrogami, muszą również pogodzić się z własnymi wewnętrznymi zmaganiami i znaleźć sposób na współpracę, aby osiągnąć swoje cele. Film śledzi losy poszukiwaczy przygód, którzy odkrywają nieznane i stawiają czoła potężnym wrogom. Muszą polegać na swoim sprycie i broni.


Dungeons & Dragons: Złodziejski honor cały film

Wyszukaj Dungeons & Dragons: Złodziejski honor cały film

12 komentarzy
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Do ostatniej kropli krwi
Rycerze Zodiaku
Pinokio
Cały ten seks
Niezgaszalni
Pan zabawka
The Covenant
The Marvels
Poskromienie złośnicy
Niezapomniane święta
Wielki zielony krokodyl domowy
Last Resort