What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Demeter: Przebudzenie zła Cały Film (2023) • CDA • Online

Zarejestruj się lub zaloguj

aby wyszukać film

Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin

Demeter: Przebudzenie zła

Demeter: Przebudzenie zła

The Last Voyage of the Demeter
2023/08/09R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Demeter: Przebudzenie zła
Tytuł oryginalny: The Last Voyage of the Demeter
Kraj produkcji: USA
Premiera: 2023
Czas trwania:

Sprawdź inne filmy online

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć cały film Demeter: Przebudzenie zła online?

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co działo się na pokładzie statku, który przewoził trumnę Draculi z Transylwanii do Anglii? Jeśli tak, to być może zainteresuje was najnowszy film André Øvredala, Demeter: Przebudzenie zła cały film, który opowiada o tej niesamowitej i tragicznej podróży. Film jest adaptacją jednego rozdziału z klasycznej powieści Brama Stokera z 1897 roku, Dracula, zatytułowanego „Dziennik kapitana”. W tym artykule przybliżymy wam nieco więcej szczegółów o tym obiecującym horrorze.

Tajemniczy ładunek i śmiertelne zagrożenie na pokładzie Demetera – cały film Demeter: Przebudzenie zła

Cały film Demeter: Przebudzenie zła opowiada o losach załogi rosyjskiego szkunera Demeter, który został wynajęty do przewiezienia prywatnego ładunku – dwudziestu czterech nieoznakowanych drewnianych skrzyń – z Karpat do Londynu. Wśród skrzyń znajduje się jednak jedna wyjątkowa – zawiera trumnę z ciałem hrabiego Draculi, potężnego i pradawnego wampira. Podczas nocnej podróży po morzu, załoga zaczyna doświadczać dziwnych i przerażających zjawisk, które świadczą o obecności bezlitosnego drapieżcy na pokładzie. Kiedy Demeter dociera do brzegów Anglii, jest już spalonym i opuszczonym wrakiem. Nie ma śladu po załodze.

André Øvredal i jego wizja Drakuli

Reżyserem filmu jest André Øvredal, norweski twórca znany z takich horrorów jak Autopsja Jane Doe czy Historie straszne do opowiadania w ciemności. Scenariusz napisali Bragi F. Schut i Zak Olkewicz na podstawie rozdziału „Dziennik kapitana” z powieści Brama Stokera. Pomysł na ekranizację tego fragmentu powstał już w 2002 roku, ale przez wiele lat film nie mógł znaleźć odpowiedniego reżysera i producenta. Dopiero w 2019 roku prawa do filmu nabyło studio Amblin Partners, które współpracowało wcześniej z Øvredalem.

Znani aktorzy i niezwykły potwór w obsadzie filmu

W rolach głównych występują Corey Hawkins jako Clemens, lekarz, który dołącza do załogi Demetera; Aisling Franciosi jako Anna, nieświadoma pasażerka na gapę; Liam Cunningham jako kapitan Demetera; i David Dastmalchian jako Wojchek, pierwszy oficer statku. W rolę Draculi wciela się Javier Botet, hiszpański aktor specjalizujący się w graniu potworów i istot nadprzyrodzonych. W obsadzie znaleźli się także Jon Jon Briones, Stefan Kapičić, Nikolai Nikolaeff, Woody Norman i inni.

Demeter: Przebudzenie zła cda – Obcy na morzu w 1897 roku

Demeter: Przebudzenie zła cda jest nietypowym horrorem, ponieważ skupia się na jednym miejscu i czasie akcji – statku płynącym przez morze – i na jednym głównym zagrożeniu – Drakuli. Film ma być więc kameralny i klaustrofobiczny, a zarazem pełen napięcia i grozy. Reżyser Øvredal zapowiadał, że film ma być mroczny i brutalny, a zarazem wierny duchowi oryginalnej powieści. W wywiadzie dla Bloody Disgusting porównał film do Obcego na statku w 1897 roku i zapowiedział, że chce stworzyć najstraszniejszy film o Drakuli w historii.

Demeter: Przebudzenie zła online – film, który zmieni wasze spojrzenie na Drakulę

Demeter: Przebudzenie zła online to film, który z pewnością zainteresuje fanów horrorów i wampirów. Film ma być nie tylko efektowną i widowiskową adaptacją klasycznej powieści, ale także oryginalnym i nowoczesnym podejściem do tematu. Reżyser Øvredal ma na swoim koncie kilka udanych i uznanych horrorów, które pokazują jego talent i wrażliwość na gatunek. Obsada filmu jest również imponująca i obiecująca. Film ma swoją premierę 11 sierpnia 2023 roku i już teraz budzi duże oczekiwania i zaciekawienie. Jeśli szukacie filmu, który was przeniesie na pokład statku nawiedzanego przez króla wampirów i sprawi, że poczujecie dreszcz grozy, to Demeter: Przebudzenie zła może być dla was idealnym wyborem.


Demeter: Przebudzenie zła cały film

Wyszukaj Demeter: Przebudzenie zła cały film

Reżyser

Obsada

Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Last Resort
Obecność 4
Nitram
Gra fortuny
Wrobiony
Zakonnica 2
Dziewczyny z Dubaju
Nie martw się, kochanie
Gdzie śpiewają raki
Król dopalaczy
Five Nights at Freddy’s
Ostatnia wieczerza