What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Cudowny chłopak. Biały ptak Cały Film (2023) • CDA • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin


Obejrzyj trailer i sprawdź dostępność źródeł do całego filmu Cudowny chłopak. Biały ptak po rejestracji.

Cudowny chłopak. Biały ptak

Cudowny chłopak. Biały ptak

White Bird: A Wonder Story
2023/08/18Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Cudowny chłopak. Biały ptak
Tytuł oryginalny: White Bird: A Wonder Story
Kraj produkcji: USA
Premiera: 2023
Czas trwania: 122 Minut
Gatunek:

Sprawdź inne filmy online

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć online Cudowny chłopak. Biały ptak cały film

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wyglądało życie ludzi podczas II wojny światowej? Czy chcielibyście poznać historię młodej dziewczyny, która przeżyła okupację nazistowską dzięki dobroci obcej rodziny? Jeśli tak, to koniecznie musicie obejrzeć cały film Cudowny chłopak. Biały ptak, który jest ekranizacją bestsellerowej powieści graficznej R.J. Palacio. Ten wzruszający i inspirujący film opowiada o sile przyjaźni, odwagi i współczucia w najtrudniejszych czasach.

Sara i Julian: dwoje dzieci w świecie pełnym nienawiści w całym filmie Cudowny chłopak. Biały ptak

Cały film Cudowny chłopak. Biały ptak jest spin-offem i prequelem filmu Cudowny chłopak z 2017 roku, który był adaptacją powieści R.J. Palacio o chłopcu z zespołem Treachera Collinsa. W tym filmie poznajemy historię Juliana Albansa, który był prześladowcą głównego bohatera poprzedniego filmu. Julian odwiedza swoją babcię w Paryżu, która opowiada mu o swoim dzieciństwie jako Żydówki ukrywającej się przed nazistami we Francji. Babcia Juliana nazywa się Sara i jest główną bohaterką filmu Cudowny chłopak. Biały ptak.

Sara jest szczęśliwą i rozpieszczoną dziewczynką, która ma wszystko, czego pragnie: kochającą rodzinę, piękny dom i najlepszą przyjaciółkę. Jednak jej życie zmienia się diametralnie, gdy Niemcy zajmują Francję i zaczynają prześladować Żydów. Sara musi porzucić swoją dotychczasową egzystencję i ukrywać się przed groźbą deportacji i śmierci. Jedynym ratunkiem dla niej jest Julian I, jej daleki kolega ze szkoły, który oferuje jej schronienie w swoim domu na wsi. Julian I jest synem bohaterskich rolników, którzy ryzykują własne życie, aby pomagać Żydom i innym prześladowanym przez nazistów. Sara i Julian I nawiązują niezwykłą więź, która przeradza się w prawdziwą przyjaźń i miłość.

Marc Forster: reżyser z wrażliwością

Film Cudowny chłopak. Biały ptak został wyreżyserowany przez Marca Forstera, znanego z takich filmów jak Gdzie jesteś, Bernadette?, Marley i ja czy Marzyciel. Forster jest mistrzem w tworzeniu wzruszających i poruszających historii o ludzkich emocjach i relacjach. W tym filmie pokazuje nam piękno i okrucieństwo świata widzianego oczami dziecka oraz znaczenie dobroci i empatii w obliczu zła i przemocy. Forster współpracował ze scenarzystą Markiem Bombackiem, który napisał scenariusz na podstawie powieści graficznej R.J. Palacio. Palacio jest również producentką wykonawczą filmu i aktywnie uczestniczyła w jego tworzeniu.

Porywająca obsada filmu Cudowny chłopak. Biały ptak cda

Film Cudowny chłopak. Biały ptak cda może pochwalić się znakomitą obsadą aktorską, która doskonale oddaje charaktery i emocje postaci. W rolę Sary wchodzi Ariella Glaser, młoda i utalentowana aktorka, która zagrała wcześniej w filmie Radioaktywna. W rolę Juliana I wciela się Orlando Schwerdt, który zaimponował swoją grą w serialu Mindbender. Bryce Gheisar powraca jako Julian II, prześladowca z filmu Cudowny chłopak. Gillian Anderson, znana z seriali takich jak Archiwum X czy Korona, gra matkę Juliana II, Vivienne. A Helen Mirren, oscarowa aktorka i legenda kina, wciela się w babcię Juliana II, Sarę Albans.

Czy warto obejrzeć film Cudowny chłopak. Biały ptak online

Cudowny chłopak. Biały ptak online to poruszająca i wzruszająca opowieść o losach dwojga dzieci podczas II wojny światowej. Film pokazuje nam, jak ważna jest dobroć i miłość w świecie pełnym nienawiści i przemocy. Film jest również hołdem dla wszystkich tych, którzy ryzykowali własne życie, aby pomagać innym. Film ma piękną oprawę wizualną i muzyczną oraz znakomitą obsadę. Film jest godny polecenia dla wszystkich fanów powieści R.J. Palacio oraz dla wszystkich tych, którzy lubią wzruszające i inspirujące historie o ludzkich wartościach.


Cudowny chłopak. Biały ptak cały film

Wyszukaj cały film Cudowny chłopak. Biały ptak online

Nie czekaj, już teraz wyszukaj cały film Cudowny chłopak. Biały ptak. Film można znaleźć na popularnych stronach, na przykład vider, cda czy zalukaj lub w serwisach VOD. Interesują Cię podobne produkcje online? Sprawdź filmygo.pl i znajdź coś dla siebie.

Reżyser

Marc Forster
Reżyser

Obsada

Helen Mirren isGrandmother
Grandmother
Bryce Gheisar isJulian Albans
Julian Albans
Philip Lenkowsky isRabbi Bernstein
Rabbi Bernstein
Jim High isMilice Commander
Milice Commander
Laura Hudečková isSara 5y / 8y
Sara 5y / 8y
12 komentarzy
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

A Good Person
Perfect Addiction
Wyzwolenie
Miłość na nowo
Piękna katastrofa
Bob Marley: One Love
Savage Salvation
Chleb i sól
Podejrzana
Dziewczyny z Dubaju
After 4. Bez siebie nie przetrwamy
Air