What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Bo się boi Cały Film (2023) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Bo się boi

Bo się boi

Beau Is Afraid
2023/04/21
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Bo się boi
Tytuł oryginalny: Beau Is Afraid
Kraj produkcji: Kanada, USA
Premiera: 2023
Czas trwania: 180 Minut

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć cały film Bo się boi online?

Wiele osób zmaga się z lękami i niepewnością. Niektórzy potrafią je przezwyciężyć i żyć pełnią życia. Inni natomiast zamykają się w sobie i unikają wyzwań. Taki jest Beau – główny bohater całego filmu Bo się boi. To mężczyzna, który boi się wszystkiego: świata, ludzi, siebie. Jego życie zmienia się jednak diametralnie, gdy odbiera telefon od matki i rusza w niezwykłą podróż. W tym artykule opowiem Wam o tym filmie, który łączy horror z komedią i pokazuje, jak pokonać własne demony.

Niezwykła podróż Beau w całym filmie Bo się boi

Bo się boi cały film to pełna czarnego humoru opowieść o mężczyźnie, który panicznie boi się wszystkiego. Życie go przytłacza. Świat jest niebezpieczny. Każdy ciągle czegoś od niego chce. Mamie będzie przykro, jak nie przyjedzie w odwiedziny, a on by wolał siedzieć w wannie. Jednak telefon od matki zmusi go do wyruszenia w epicką podróż, która okaże się wspaniałą przygodą, dzięki której pokona swoje najgłębiej skrywane lęki.

Ari Aster – mistrz horroru

Reżyserem filmu jest Ari Aster – znany z takich horrorów jak Dziedzictwo czy Światło dzienne. Tym razem Aster postawił na połączenie grozy z komedią i stworzył film pełen absurdalnych sytuacji i niespodziewanych zwrotów akcji. Nie zabrakło jednak jego charakterystycznych elementów: napięcia, atmosfery i symboliki. Film jest zarówno śmieszny, jak i przerażający – a czasem oba te uczucia przeplatają się ze sobą.

Joaquin Phoenix – genialny aktor

W roli Beau występuje Joaquin Phoenix – jeden z najlepszych aktorów naszych czasów. Phoenix znany jest z takich ról jak Joker czy Johnny Cash. W filmie Bo się boi online pokazuje swoją wszechstronność i talent do kreowania skomplikowanych postaci. Phoenix potrafi wywołać u widza sympatię, współczucie, ale też irytację i zdziwienie swoim zachowaniem. Jego gra aktorska jest bezbłędna i hipnotyzująca.

Znakomita obsada Bo się boi cda

Poza Phoenixem w filmie Bo się boi cda występują także inni znakomici aktorzy i aktorki. W roli matki Beau widzimy Parker Posey – gwiazdę kina niezależnego i komediowego. Amy Ryan gra żonę Beau – kobietę cierpliwą i kochającą. Stephen McKinley Henderson wciela się w psychiatrę Beau – mądrego i życzliwego. Mike Taylor występuje jako kolegę Beau z pracy – zabawnego i lojalnego. Richard Jutras gra lekarza Beau – profesjonalnego i uprzejmego. Stephanie Herrera odgrywa postać sąsiadki Beau – ciekawską i gadatliwą. Denis Ménochet gra tajemniczego mężczyznę spotkanego przez Beau na drodze – groźnego i zagadkowego. Hayley Squires występuje w roli dziewczyny z marzeń Beau – piękną i uroczą.

Podsumowanie: warto obejrzeć?

Film Bo się boi to niebanalna propozycja dla fanów horroru i komedii. To film o tym, jak zmierzyć się ze swoimi demonami i odnaleźć sens życia. To film o tym, jak humor i przygoda mogą pomóc w pokonaniu strachu i smutku. To film o tym, jak ważna jest rodzina i przyjaźń. To film z genialną rolą Joaquina Phoenixa i znakomitą reżyserią Ari Astra. To film, który zaskakuje, bawi i wzrusza. To film, który warto obejrzeć.


Bo się boi cały film

Wyszukaj Bo się boi cały film

Reżyser

Ari Aster
Reżyser

Obsada

12 komentarzy
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Najbardziej samotny chłopak na świecie
Dungeons & Dragons: Złodziejski honor
Blondynka
Bez urazy
Super Mario Bros. Film
Turkusowa suknia
Joker
Fucking Bornholm
Coco
Tom i Jerry: Kraina bałwanków
Furioza 2
Asteroid City