What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Bliscy Cały Film (2020) • CDA • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin


Obejrzyj trailer i sprawdź dostępność źródeł do całego filmu Bliscy po rejestracji.

Bliscy

Bliscy

Bliscy
2020/09/13Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Bliscy
Tytuł oryginalny: Bliscy
Kraj produkcji: Polska, Czechy
Premiera: 2020
Czas trwania: 74 Minut
Gatunek:

Sprawdź inne filmy online

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć online Bliscy cały film

Bliscy cały film to polska produkcja z 2020 roku w reżyserii Grzegorza Jaroszuka, znanego z takich obrazów jak “Kebab i Horoskop” czy “Zgoda”. Film jest adaptacją sztuki teatralnej “Bliscy” autorstwa Michała Walczaka, która miała swoją premierę w 2014 roku w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Film był nominowany do Złotych Lwów na 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Rodzinna podróż pełna niespodzianek – o czym jest Bliscy online?

Film Bliscy online opowiada o losach trzyosobowej rodziny, która po latach rozłąki postanawia odnaleźć zaginioną matkę i żonę. Ojciec (Olaf Lubaszenko) jest emerytowanym policjantem, który nie potrafi nawiązać kontaktu ze swoimi dorosłymi dziećmi: córką (Izabela Gwizdak), która pracuje jako sprzątaczka w szpitalu i synem (Adam Bobik), który jest bezrobotnym grafikiem komputerowym. Wspólnie wyruszają w podróż po Polsce, śladami matki, która odeszła od nich 15 lat wcześniej. Po drodze spotykają różne postaci, które mają wpływ na ich relacje i zmianę spojrzenia na życie.

Grzegorz Jaroszuk – mistrz czarnego humoru i absurdalnej groteski – Bliscy cda

Reżyser Grzegorz Jaroszuk pokazuje w swoim filmie Bliscy cda absurdalny i groteskowy obraz współczesnej Polski, pełen kontrastów i paradoksów. Jego styl charakteryzuje się czarnym humorem, surrealistycznymi scenami i nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Scenariusz filmu jest wierny sztuce Michała Walczaka, ale dodaje kilka nowych wątków i postaci, takich jak tajemniczy mężczyzna (Bartłomiej Topa), który podąża za rodziną, czy ekscentryczna pani psycholog (Agnieszka Podsiadlik), która próbuje pomóc im w rozwiązywaniu problemów.

Olaf Lubaszenko i spółka – znakomita obsada aktorska całego filmu Bliscy

Cały film Bliscy posiada obsadę, która doskonale oddaje charaktery i emocje bohaterów. Olaf Lubaszenko gra rolę ojca, który jest zgorzkniały i cyniczny, ale jednocześnie troskliwy i pełen nadziei. Izabela Gwizdak wciela się w córkę, która jest samotna i zagubiona, ale też odważna i niezależna. Adam Bobik gra syna, który jest infantylny i apatyczny, ale też kreatywny i wrażliwy. W pozostałych rolach występują m.in. Bartłomiej Topa, Agnieszka Podsiadlik, Andrzej Konopka, Eryk Lubos czy Anna Smołowik.

Bliscy – film nie do zaszufladkowania

Bliscy to film niebanalny i oryginalny, który nie da się łatwo zaszufladkować. Film łączy w sobie różne gatunki i konwencje, tworząc niepowtarzalny klimat i nastroj. Balansuje między komedią a dramatem, między groteską a realizmem, między suspensem a liryzmem. Jest zarówno zabawny, jak i poruszający, zarówno lekki, jak i głęboki. Film jest o rodzinie, ale nie jest typowym filmem rodzinny. Film jest o miłości, ale nie jest typowym filmem romantycznym. Film jest o życiu, ale nie jest typowym filmem obyczajowym. Film jest wyjątkowy i niezapomniany.

Bliscy – film, który warto zobaczyć

Bliscy to film, który z pewnością nie pozostawi obojętnym widza. Jest to film, który bawi i wzrusza, ale też zmusza do refleksji nad własnym życiem i relacjami z bliskimi. Pokazuje, że nigdy nie jest za późno na zmianę i szukanie szczęścia. Warto go obejrzeć dla znakomitej reżyserii, scenariusza i gry aktorskiej. Jest to film, który zasługuje na uwagę i uznanie.


Bliscy cały film

Wyszukaj cały film Bliscy online

Nie czekaj, już teraz wyszukaj cały film Bliscy. Film można znaleźć na popularnych stronach, na przykład vider, cda czy zalukaj lub w serwisach VOD. Interesują Cię podobne produkcje online? Sprawdź filmygo.pl i znajdź coś dla siebie.

12 komentarzy
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Priscilla
Scrooge: Opowieść wigilijna
Till
I Wanna Dance with Somebody
Luther: Zmrok
The Bikeriders
She Came to Me
The Covenant
Pies
Śubuk
Sundown
BARDO, fałszywa kronika garści prawd