What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Barbie Cały Film (2023) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Barbie

Barbie

Barbie
2023/07/19
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Barbie
Tytuł oryginalny: Barbie
Kraj produkcji: USA
Premiera: 2023
Czas trwania: 120 Minut
Gatunek:

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć cały film Barbie online?

Barbie cały film to filmowa adaptacja popularnej lalki firmy Mattel, która od ponad 60 lat zachwyca i inspiruje miliony dziewcząt na całym świecie. Film ma być komedią przygodową z elementami fantasy, w której Barbie (Margot Robbie) opuszcza idealny świat Barbie Land i trafia do naszej rzeczywistości. Tam musi zmierzyć się z wyzwaniami i problemami związanymi z byciem sobą i znalezieniem swojego miejsca w świecie.

Film jest reżyserowany przez Gretę Gerwig, nominowaną do Oscara za Lady Bird i Małe kobietki. Scenariusz napisała wspólnie z Noah Baumbachem, również nominowanym do Oscara za Historię małżeńską. Producentami filmu są David Heyman (Harry Potter, Paddington) i Tom Ackerley (Ja, Tonya).

Margot Robbie jako Barbie i Ryan Gosling jako Ken

W roli tytułowej występuje Margot Robbie, znana z takich filmów jak Wilk z Wall Street, Zabójcza Adoracja czy Legion samobójców. Aktorka jest również producentką filmu za pośrednictwem swojej firmy LuckyChap Entertainment.

Partneruje jej Ryan Gosling jako Ken, wierny towarzysz Barbie i jej wielka miłość. Gosling jest jednym z najpopularniejszych aktorów Hollywood, który grał w takich hitach jak La La Land, Blade Runner 2049 czy Pogrzebany.

W obsadzie filmu znajdują się również takie gwiazdy jak Helen Mirren (Królowa), Emma Mackey (Sex Education), Will Ferrell (Elf), Ariana Greenblatt (Avengers: Infinity War), Michael Cera (Superbad), Nicola Coughlan (Bridgerton), Jamie Demetriou (Fleabag), Simu Liu (Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni), Hari Nef (Euforia), Rhea Perlman (Cheers), America Ferrera (Brzydula Betty), Kate McKinnon (Dziewczyny w akcji) czy Kingsley Ben-Adir (Jeden dzień).

Barbie cały film – pełen humoru, magii i emocji

Barbie cały film ma być filmem pełnym humoru, magii i emocji. Film ma pokazać nie tylko przygody Barbie w naszym świecie, ale także jej rozwój jako postaci i jej dążenie do spełnienia marzeń.

Film ma być również hołdem dla kultury Barbie Land oraz historii lalki jako ikony mody i popkultury. Film ma zawierać wiele nawiązań do różnych wersji Barbie oraz jej ubrań i akcesoriów.

Film ma być także uniwersalną opowieścią o akceptacji siebie i innych oraz o sile przyjaźni i miłości.

Barbie cda – oczekiwania

Barbie ma mieć swoją światową premierę 20 lipca 2023 roku. W Polsce film będzie można obejrzeć dzień później.

Film zapowiada się jako jeden z najbardziej oczekiwanych projektów roku 2023 oraz potencjalny przebój kasowy.

Czy warto obejrzeć film Barbie cda? Jeśli lubisz komedie przygodowe z elementami fantasy oraz jesteś fanem lalki Barbie lub po prostu chcesz spędzić miło czas w kinie ze swoimi bliskimi lub przyjaciółmi – to odpowiedź brzmi: tak!


Barbie cały film

Wyszukaj Barbie cały film

12 komentarzy
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Bez urazy
Zając Max: Misja pisanka
Forever Young
Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Babilon
Chip i Dale: Brygada RR
Menu
Chrzciny
Tom i Jerry na Dzikim Zachodzie
Kot w butach: Ostatnie życzenie
Spuszczone ze smyczy
Piękna katastrofa