What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Babilon Cały Film (2022) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Babilon

Babilon

Babylon
2022/12/23
Twoja ocena: 0
2 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Babilon
Tytuł oryginalny: Babylon
Kraj produkcji:
Premiera: 2022
Czas trwania: 189 Minut
Gatunek:

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć cały film Babilon online?

Akcja Babilon cały film rozgrywa się w epoce przejścia z kina niemego na dźwiękowe, co spowodowało prawdziwą rewolucję w kinematografii. Ten ciekawy okres w historii kina jest często pomijany. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć, jak rozwijała się nowa epoka, jakie były różnice i jak ludzie radzili sobie z nowymi wyzwaniami. Film będzie spojrzeniem za kulisy Złotej Ery Hollywood, kiedy gwiazdy były na fali wznoszącej, a jedynym dźwiękiem w salach kinowych był syk projektora. Historia okresu przejściowego rzadko jest opowiadana w całości. Jest kilka wyjątków, takich jak „The Last Picture Show” Petera Bogdanovicha, „Radio Days” Woody’ego Allena czy „The Great Buck Howard” Woody’ego Harrelsona.

Obsada filmu Babilon (2022) online

W głównych bohaterów filmu Babilon online wcielają się jedni z najbardziej znanych aktorów naszych czasów: Brad Pitt, Margot Robbie i Diego Calva. Pitt gra ambitnego producenta, który chce dokonać przejścia z filmów niemych na dźwiękowe. Margot Robbie gra ambitną młodą aktorkę, która jest gotowa na wszystko, aby zatriumfować w sztuce filmowej. Diego Calvo gra słynnego reżysera, który nie będzie w stanie dostosować się do zmian w świecie kina. Na liście aktorów w filmie Babylon cały film znajdują się również m.in: Olivia Wilde, która zagra znaną aktorkę; Tobey Maguire, znany reżyser filmowy; Katherine Waterson, żona producenta; oraz Spike Jonze, młody aktor, który marzy o Hollywood.

Zarys historii w filmie Babilon cda

Głównymi bohaterami Babilon cda są ludzie, którzy są gotowi zrobić wszystko, aby dostać się na szczyt. Pitt jest producentem, który jest gotowy zrobić wszystko, aby film odniósł sukces. Jego rywalem jest Maguire, reżyser filmowy, który również jest gotowy zrobić wszystko, aby spełnić swoje marzenia. Żona producenta, Waterson, marzy o byciu sławną. Robbie, która gra młodą aktorkę, jest gotowa zrobić wszystko, a nawet wyjść za mąż, jeśli będzie to konieczne, aby być w centrum uwagi. Młoda i ambitna aktorka jest gotowa wziąć stery swojej kariery w swoje ręce. Aby podbić szczyty sławy, gotowa jest nawet wcielić się w rolę żony producenta.


Babilon cały film

Wyszukaj Babilon cały film

Reżyser

Obsada

Diego Calva isManny Torres
Manny Torres
Margot Robbie isNellie LaRoy
Nellie LaRoy
Brad Pitt isJack Conrad
Jack Conrad
Li Jun Li isLady Fay Zhu
Lady Fay Zhu
Jovan Adepo isSidney Palmer
Sidney Palmer
Jean Smart isElinor St. John
Elinor St. John
Tobey Maguire isJames McKay
James McKay
Max Minghella isIrving Thalberg
Irving Thalberg
12 komentarzy
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Gdzie śpiewają raki
Patrz jak kręcą
Nasze magiczne Encanto
Gra fortuny
Nieznajomy
Creed 3
Godland
Kot w butach: Ostatnie życzenie
Zołza
Amsterdam
Prawdziwe życie aniołów