What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Asteroid City Cały Film (2023) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Asteroid City

Asteroid City

Asteroid City
2023/06/09R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Asteroid City
Tytuł oryginalny: Asteroid City
Kraj produkcji: USA
Premiera: 2023
Czas trwania:
Gatunek:

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć cały film Asteroid City online?

Jeśli lubisz filmy Wesa Andersona, takie jak Grand Budapest Hotel czy Moonrise Kingdom, to na pewno nie możesz doczekać się jego najnowszego dzieła – Asteroid City cały film. To opowieść o grupie młodych pasjonatów astronomii, którzy spotykają się na corocznej konwencji Junior Stargazer w 1955 roku. Ich plany zostają jednak pokrzyżowane przez nieoczekiwane wydarzenia, które zmienią ich życie.

Zabawna i wzruszająca fabuła w Asteroid City cały film

Asteroid City cały film opowiada o przygodach czterech nastolatków: Alice (Margot Robbie), Leo (Rupert Friend), Max (Jason Schwartzman) i Zoe (Maya Hawke), którzy przyjeżdżają do hotelu Asteroid City w Nowym Meksyku, aby uczestniczyć w konwencji Junior Stargazer. Tam mają okazję poznać swoich idolów – słynnych astronomów i astronautów – oraz podziwiać niebo pełne gwiazd i planet.

Jednak ich spokojny pobyt zostaje zakłócony przez serię niespodziewanych zdarzeń: tajemniczy meteoryt spada na Ziemię, wywołując globalny chaos; Alice dowiaduje się, że jej ojciec (Tom Hanks) jest szpiegiem pracującym dla rządu; Leo zakochuje się w pięknej kelnerce (Hong Chau), która ma sekret; Max odkrywa, że jego matka (Scarlett Johansson) ma romans z hotelem menadżerem (Adrien Brody); a Zoe zostaje porwana przez obcych.

Wszystko to sprawia, że bohaterowie muszą stawić czoła nie tylko swoim problemom osobistym, ale także zagrożeniom dla ludzkości. Czy uda im się uratować świat i znaleźć miłość?

Niepowtarzalny styl Wesa Andersona

Reżyser Wes Anderson znany jest ze swojego charakterystycznego stylu filmowego, który łączy humor z nostalgią i estetyką retro. Jego filmy są pełne barwnych scenografii, symetrycznych kadrów, ekscentrycznych postaci i niesamowitych kostiumów.

Tak jest też w przypadku Asteroid City, który przenosi nas do lat 50. ubiegłego wieku – epoki rock and rolla, science fiction i zimnej wojny. Film jest hołdem dla kina gatunkowego tamtego okresu: od komedii romantycznych po filmy katastroficzne i fantastycznonaukowe.

Anderson stworzył własną wersję historii kosmosu, inspirowaną zarówno prawdziwymi faktami naukowymi jak i fikcyjnymi teoriami spiskowymi. Jego film jest zarówno zabawny jak i inteligentny – pełen nawiązań do popkultury i społecznych problemów tamtych czasów.

Znakomita obsada filmowa w Asteroid City cda

Jednym z atutów filmu Asteroid City cda jest jego znakomita obsada aktorska. Wes Anderson zaprosił do współpracy zarówno swoich stałych współpracowników jak i nowe twarze.

W rolach głównych występują Margot Robbie jako Alice – marzycielska córka szpiega; Rupert Friend jako Leo – nieśmiały chłopak z bogatej rodziny; Jason Schwartzman jako Max – buntowniczy syn pisarki

i dziennikarza; i Maya Hawke jako Zoe – odważna dziewczyna z biednej rodziny.

W rolach drugoplanowych pojawiają się m.in. Tom Hanks jako ojciec Alice i tajny agent; Hong Chau jako kelnerka i ukochana Leo; Scarlett Johansson jako matka Maxa i sławna pisarka; Adrien Brody jako menadżer hotelu i kochanek matki Maxa; oraz Bryan Cranston jako prezydent USA.

W filmie występują także takie gwiazdy jak Tilda Swinton, Willem Dafoe, Steve Carell, Edward Norton, Jeff Goldblum czy Rita Wilson.

Asteroid City jest pierwszym filmem Wesa Andersona bez udziału Billa Murraya – jednego z jego ulubionych aktorów. Powodem tego jest pandemia COVID-19, która uniemożliwiła Murrayowi dołączenie do ekipy filmowej w Hiszpanii.

Zachwycający film do obejrzenia

Podsumowując, Asteroid City online jest filmem godnym polecenia dla wszystkich fanów Wesa Andersona oraz dla tych, którzy lubią oryginalne i zabawne historie o miłości i przyjaźni w kosmicznym klimacie.

Film ma wszystko, co potrzebne do dobrego kina: ciekawą fabułę, niepowtarzalny styl, znakomitą obsadę i mnóstwo humoru. Jest to także film pełen niespodzianek i zwrotów akcji – nie sposób się nudzić podczas jego seansu.

Asteroid City to komedia romantyczna w kosmicznym klimacie, która z pewnością zachwyci zarówno młodszych jak i starszych widzów. Nie przegapcie jej premiery 23 czerwca 2023 roku!


Asteroid City cały film

Wyszukaj Asteroid City cały film

12 komentarzy
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Masz ci los
Siła ducha
Kobieta na dachu
Elvis
Na Zachodzie bez zmian
Shrek 5
Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Babilon
Nel i tajemnica Kurokota
Tár
Dziennik Cwaniaczka: Rodrick rządzi
Krzywe linie Boga