What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka Cały Film (2023) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka

Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka

Astérix & Obélix : L'Empire du Milieu
2023/02/01Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka
Tytuł oryginalny: Astérix & Obélix : L'Empire du Milieu
Kraj produkcji: Francja
Premiera: 2023
Czas trwania: 112 Minut

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć cały film Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka online?

Rok 2023 to rok, w którym Guillaume Canet wypuści na rynek swój wyczekiwany Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka cały film. Canet, który jest najbardziej znany ze swojej pracy nad filmami „Asterix”, jest francuskim reżyserem, który pracuje w branży od ponad 20 lat.
Będzie to trzeci film we franczyzie „Asteriksa i Obeliksa” i z pewnością będzie równie popularny jak dwa pierwsze. Akcja filmu rozgrywa się w Chinach i opowiada o przygodach Asteriksa i Obeliksa, którzy próbują pomóc córce chińskiej cesarzowej w powstrzymaniu rzymskiej inwazji.
Canet jest mistrzem w swoim fachu, a ten film z pewnością przypadnie do gustu fanom serii „Asteriks i Obeliks”. Dzięki mieszance akcji, komedii i przygody, Asteriks i Obeliks Imperium Smoka online jest z pewnością filmem, który spodoba się ludziom w każdym wieku.

Obejrzyj Asteriks i Obeliks Imperium Smoka cda online

Najlepszym sposobem na obejrzenie filmu Asteriks i Obeliks Imperium Smoka cda jest obejrzenie go online, ponieważ jest to bardzo wygodne. Można znaleźć wiele stron internetowych, które oferują ten film do streamingu i zazwyczaj można go oglądać w wysokiej jakości. Dodatkowo, oglądanie filmów online eliminuje potrzebę pójścia do kina, co może zaoszczędzić czas i pieniądze.

Filmy online to najlepszy sposób na wygodne oglądanie filmu, bez konieczności martwienia się o wyjście z domu lub radzenia sobie z tłumami. Możesz wybierać spośród wielu różnych usług strumieniowania filmów, które oferują szeroki wybór filmów, więc na pewno znajdziesz coś, co Ci się spodoba. Ponadto, możesz oglądać filmy online z wygodnego łóżka lub kanapy, co jest znacznie wygodniejsze niż siedzenie w kinie!

Asteriks i Obeliks Imperium Smoka cały film

Filmy Asterix i Obelix to seria bardzo udanych francuskich filmów animowanych opartych na słynnej serii komiksów o tej samej nazwie. Filmy śledzą przygody dwóch Galów w czasach Juliusza Cezara, Asterixa i jego wiernego towarzysza Obelixa. Walczą oni z rzymskimi okupantami swojej małej wioski i z pomocą magicznego eliksiru uwarzonego przez druida Getafixa udaje im się raz po raz triumfować. Humor, bohaterowie i fabuła filmów sprawiły, że pokochały je całe pokolenia widzów. Filmy niezmiennie otrzymują wysokie oceny od krytyków i są wielokrotnie wyróżniane na różnych festiwalach filmowych. Asteriks i Obeliks Imperium Smoka cały film zapowiada się wyśmienicie i obiecuje spełnić oczekiwania fanów.

Najnowsza część przygód Asteriksa i Obeliksa w świecie Państwa Środka

Najnowsza odsłona ukochanych przygód Asteriksa i Obeliksa w świecie Państwa Środka z pewnością przypadnie do gustu fanom w każdym wieku. Starożytne Chiny to niezwykle bogata sceneria dla opowieści, oferująca urzekającą mieszankę wielkiej mitologii, złożonych postaci i unikalnego tła kulturowego. Od majestatycznego Wielkiego Muru Chińskiego po tętniące życiem ulice cesarskich miast, widzowie z pewnością będą zachwyceni bogatym w szczegóły światem, który zamieszkuje ta historia. A gdy nad bohaterami czuwają starożytni bogowie Chin, napięcie i intryga opowieści z pewnością jeszcze bardziej wzrosną. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jakie nowe, ekscytujące zwroty akcji czekają na bohaterów w ich podróży w całym filmie Asteriks i Obeliks Imperium Smoka.


Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka cały film

Wyszukaj Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka cały film

Reżyser

Obsada

Marion Cotillard isCléopâtre
Cléopâtre
Jonathan Cohen isGraindemaïs
Graindemaïs
Ramzy Bedia isEpidemaïs
Epidemaïs
Julie Chen Moonves isPrincesse Fu Yi
Princesse Fu Yi
Linh-Dan Pham isL'Impératrice
L'Impératrice
12 komentarzy
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Biały szum
Duchy Inisherin
Shrek 5
Mafia Mamma
Apokawixa
Uncharted
Kierunek: Księżyc!
To nie wypanda
Cat Pack: A PAW Patrol Exclusive Event
MexZombies
Łut szczęścia
Toy Story