What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Aquaman i Zaginione Królestwo Cały Film (2023) • CDA • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin


Obejrzyj trailer i sprawdź dostępność źródeł do całego filmu Aquaman i Zaginione Królestwo po rejestracji.

Aquaman i Zaginione Królestwo

Aquaman i Zaginione Królestwo

Aquaman and the Lost Kingdom
2023/12/20Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Aquaman i Zaginione Królestwo
Tytuł oryginalny: Aquaman and the Lost Kingdom
Kraj produkcji: USA
Premiera: 2023
Czas trwania:

Sprawdź inne filmy online

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć online Aquaman i Zaginione Królestwo cały film

Aquaman i Zaginione Królestwo cały film to produkcja na podstawie komiksu DC o Aquamanie. Film jest reżyserowany przez Jamesa Wana i napisany przez Davida Leslie Johnson-McGoldricka. W filmie występują Jason Momoa jako Aquaman, Amber Heard jako Mera, Patrick Wilson jako Orm, Dolph Lundgren jako Nereus, Yahya Abdul-Mateen II jako Czarna Manta, Temuera Morrison jako Tom Curry i Nicole Kidman jako Atlanna. Film jest kontynuacją filmu Aquaman z 2018 roku i 15. i ostatnim filmem w uniwersum DCEU. Premiera filmu zaplanowana jest na 20 grudnia 2023 roku .

O czym jest fabuła Całego filmu Aquaman i Zaginione Królestwo?

Szczegóły fabuły całego filmu Aquaman i Zaginione Królestwo nie są jeszcze znane, ale wiemy, że Aquaman będzie musiał obronić Atlantydę przed starożytnym zagrożeniem, które może zniszczyć cały świat. Film ma również pokazać nowe podwodne królestwa i rozwijać świat stworzony w poprzednim filmie.

Kto stoi za filmem?

Reżyserem filmu jest James Wan, znany z takich horrorów jak Saw, The Conjuring i Insidious, a także z filmów akcji jak Furious 7 i pierwszy Aquaman. Wan zaproponował tytuł filmu w czerwcu 2021 roku, nawiązując do klasycznych powieści przygodowych. Scenarzystą filmu jest David Leslie Johnson-McGoldrick, który współpracował z Wanem przy The Conjuring 2 i pierwszym Aquamanie. Johnson-McGoldrick napisał scenariusz na podstawie historii stworzonej przez Wana, Jasona Momoę i Thomasa Pa’a Sibbetta. Muzykę do filmu skomponuje Rupert Gregson-Williams, który również napisał ścieżkę dźwiękową do pierwszego Aquamana.

Kto gra w filmie Aquaman i Zaginione Królestwo cda?

W filmie Aquaman i Zaginione Królestwo cda powracają aktorzy z pierwszego Aquamana: Jason Momoa jako Arthur Curry / Aquaman, pół-Atlantydańczyk pół-człowiek i król Atlantydy, który potrafi pływać z nadludzką prędkością i komunikować się z życiem wodnym; Amber Heard jako Mera, królowa Atlantydy i córka króla Nereusa, która potrafi kontrolować wodę; Patrick Wilson jako Orm Marius, półbrat Arthura i były król Atlantydy, który jest uwięziony za swoje zbrodnie przeciwko Atlantydzie; Dolph Lundgren jako król Nereus, król Xebel i ojciec Mery; Yahya Abdul-Mateen II jako David Kane / Czarna Manta, bezwzględny pirat i najemnik na morzu, który używa atlantyckiego pancerza i dzierży potężny Czarny Trójząb, dążąc do zabicia Aquamana za śmierć swojego ojca; Temuera Morrison jako Tom Curry, ojciec Arthura i latarnik; Nicole Kidman jako Atlanna, matka Arthura i była królowa Atlantydy. Do obsady dołączył również Pilou Asbæk w nieujawnionej roli.

Co wyróżnia film w swoim gatunku?

Film Aquaman i Zaginione Królestwo jest kontynuacją jednego z największych hitów DC i jednocześnie ostatnim filmem w uniwersum DCEU. Film ma być pełen akcji, humoru i niesamowitych efektów specjalnych, które przeniosą widzów w podwodny świat Atlantydy i innych królestw. Film ma również pokazać rozwój postaci Aquamana i jego relacji z Merą, Ormem i innymi. Film ma być inspirowany klasycznymi powieściami przygodowymi i mieć elementy fantasy i horroru.

Podsumowanie i czy warto obejrzeć Aquaman i Zaginione Królestwo online?

Aquaman i Zaginione Królestwo online to film, który z pewnością zainteresuje fanów komiksów DC i filmów superbohaterskich. Film ma być widowiskową i zabawną przygodą, która zaprezentuje nowe aspekty uniwersum Aquamana. Film ma również być godnym pożegnaniem uniwersum DCEU, które rozpoczęło się w 2013 roku filmem Człowiek ze stali. Film ma się ukazać w grudniu 2023 roku i być dostępny zarówno w kinach, jak i na platformie HBO Max. Jeśli lubisz filmy o Aquamanie lub chcesz zobaczyć podwodną magię na dużym ekranie, to ten film jest dla ciebie!


Aquaman i Zaginione Królestwo cały film

Wyszukaj cały film Aquaman i Zaginione Królestwo online

Nie czekaj, już teraz wyszukaj cały film Aquaman i Zaginione Królestwo. Film można znaleźć na popularnych stronach, na przykład vider, cda czy zalukaj lub w serwisach VOD. Interesują Cię podobne produkcje online? Sprawdź filmygo.pl i znajdź coś dla siebie.

Reżyser

James Wan
Reżyser

Obsada

Jason Momoa isArthur Curry / Aquaman
Arthur Curry / Aquaman
Patrick Wilson isOrm Marius / Ocean Master
Orm Marius / Ocean Master
Yahya Abdul-Mateen II isDavid Kane / Black Manta
David Kane / Black Manta
Dolph Lundgren isKing Nereus
King Nereus
Temuera Morrison isThomas Curry
Thomas Curry
Randall Park isDr. Stephen Shin
Dr. Stephen Shin
Willem Dafoe isNuidis Vulko
Nuidis Vulko
12 komentarzy
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Mała Syrenka
O psie, który jeździł koleją
R.I.P.D. 2: Rise of the Damned
Bez pamięci
Dzika noc
Zagubiona kula 2
Matka
Piotruś Pan i Wendy
Smok mojego taty
Niezniszczalni 4
Mavka i strażnicy lasu
Legion of Super-Heroes