What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

Ant-Man i Osa: Kwantomania Cały Film (2023) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Ant-Man i Osa: Kwantomania

Ant-Man i Osa: Kwantomania

Ant-Man and the Wasp: Quantumania
2023/02/10
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: Ant-Man i Osa: Kwantomania
Tytuł oryginalny: Ant-Man and the Wasp: Quantumania
Kraj produkcji: USA
Premiera: 2023
Czas trwania: 125 Minut

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć cały film Ant-Man i Osa: Kwantomania online?

Wyczekiwany sequel Ant-Mana i Osy z 2018 roku wreszcie jest! Zatytułowany Ant-Man i Osa Kwantomania cały film śledzi powrót Scotta Langa (Paul Rudd) i Hope van Dyne (Evangeline Lilly), jak łączą się po raz kolejny, tym razem z Hankiem Pymem (Michael Douglas), aby podjąć nowe zagrożenie.
Jak zawsze, Ant-Man i Osa: Kwantomania jest pełna akcji, humoru i serca. Jeśli nie widziałeś pierwszych dwóch filmów, nie martw się, nadal możesz cieszyć się tym filmem.

Ant-Man i Osa: Kwantomania cały film

Kiedy Scott Lang po raz pierwszy został przekształcony w zmieniającego rozmiar superbohatera Ant-Mana, musiał pogodzić się z ograniczeniami swoich umiejętności. Ale w sequelu Ant-Man i Osa odkrył, że nie ma żadnych ograniczeń dla tego, co może zrobić. Teraz, w kolejnej odsłonie franczyzy – Ant-Man i Osa Kwantomania cały film, Scott będzie musiał zmierzyć się z ostatecznym wyzwaniem: Kwantomanią.
W komiksie Kwantomania jest bytem o czystej energii, który istnieje poza normalnymi prawami fizyki. To właśnie ta cecha sprawia, że Kwantomania jest tak niebezpieczna, ponieważ jest w stanie bez wysiłku zniszczyć wszystko i wszystkich na swojej drodze. Scott będzie musiał wykorzystać całą swoją pomysłowość i odwagę, aby pokonać tego wroga i ocalić świat przed zniszczeniem.

Gdzie obejrzeć Ant-Man i Osa: Kwantomania cda online?

Istnieje wiele powodów, dla których oglądanie filmów online stało się tak popularne. Jednym z głównych powodów jest to, że jest to wygodne. Możesz oglądać filmy online w zaciszu własnego domu, bez konieczności chodzenia do kina. Dodatkowo, możesz oglądać filmy online o każdej porze dnia i nocy, więc zawsze możesz znaleźć czas, który Ci odpowiada. Innym powodem, dla którego oglądanie filmów online jest tak popularne jest to, że istnieje szeroki wybór filmów dostępnych do oglądania. Możesz znaleźć stare klasyki, jak również najnowsze wydania, więc na pewno znajdziesz coś do oglądania. Podsumowując, jedną z najlepszych opcji aby zobaczyć ten film jest wybór Ant-Man i Osa Kwantomania cda online i w zaciszu własnego domu podziwiać ten nowy film.

Obsada filmu

Obsada filmu jest pełna gwiazd, które już zdążyły zyskać uznanie publiczności. Paul Rudd jako Scott Lang/Ant-Man, Evangeline Lilly jako Hope van Dyne/Osa i Michael Douglas jako Dr. Hank Pym powracają w swoich rolach, by kontynuować swoje przygody.

W filmie pojawia się także kilka nowych twarzy, które z pewnością zrobią wrażenie na widzach. Kathryn Newton wciela się w rolę Cassie Lang, córki Scotta, a Jonathan Majors jako Kang the Conqueror stanowić będzie nowe wyzwanie dla naszych bohaterów.

Reżyserią Ant-Man i Osa Kwantomania zajmuje się Peyton Reed, który już wcześniej pracował nad pierwszą częścią filmu. Scenariusz napisano z myślą o widzach, którzy lubią dobrą akcję, zabawę i humor, co z pewnością zapewni doskonałe wrażenia kinowe.

Ant-Man i Osa Kwantomania jest filmem, na który warto czekać. Obsada, reżyseria i scenariusz zapewniają doskonałe wrażenia kinowe, które z pewnością zadowolą fanów serii i wszystkich miłośników filmów z gatunku superhero. Czekamy z niecierpliwością na premierę!


Ant-Man i Osa: Kwantomania cały film

Wyszukaj Ant-Man i Osa: Kwantomania cały film

Reżyser

Peyton Reed
Reżyser

Obsada

Paul Rudd isScott Lang / Ant-Man
Scott Lang / Ant-Man
Evangeline Lilly isHope van Dyne / Wasp
Hope van Dyne / Wasp
Kathryn Newton isCassie Lang
Cassie Lang
Jonathan Majors isKang the Conqueror
Kang the Conqueror
Michael Douglas isDr. Hank Pym
Dr. Hank Pym
Michelle Pfeiffer isJanet van Dyne
Janet van Dyne
Randall Park isJimmy Woo
Jimmy Woo
12 komentarzy
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Renfield
Niezniszczalni 4
Chora na siebie
Wiking
Niezapomniane święta
R.I.P.D. 2: Rise of the Damned
Noc w muzeum: Kahmunrah powraca
Bejbis
Smok mojego taty
Toy Story 4
Jurassic World: Dominion
Transformers: Przebudzenie bestii