What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

A Good Person Cały Film (2023) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

A Good Person

A Good Person

A Good Person
2023/03/23R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: A Good Person
Tytuł oryginalny: A Good Person
Kraj produkcji: Canada
Premiera: 2023
Czas trwania: 129 Minut
Gatunek:

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć cały film A Good Person online?

A Good Person cały film to dramat z 2023 roku w reżyserii i scenariuszu Zacha Braffa. Film opowiada o Allison (Florence Pugh), która po udziale w śmiertelnym wypadku musi zmierzyć się z konsekwencjami swoich czynów i znaleźć sens życia. W filmie występują także Morgan Freeman, Molly Shannon, Chinaza Uche i Celeste O’Connor. Film jest zaplanowany na premierę w Stanach Zjednoczonych na 24 marca 2023 roku przez Metro-Goldwyn-Mayer.

Od winy do przebaczenia w całym filmie A Good Person

Fabuła produkcji A Good Person cały film skupia się na Allison, młodej kobiecie, która pracuje jako projektantka wnętrz. Pewnego dnia wracając z pracy spowodowała wypadek samochodowy, w którym zginął mężczyzna. Allison nie była pijana ani nie jechała za szybko, ale była rozkojarzona przez rozmowę telefoniczną ze swoim chłopakiem. Po wypadku Allison popada w depresję i poczucie winy. Nie potrafi poradzić sobie ze stratą i osądami społecznymi. Zrywa kontakt ze swoim chłopakiem i przyjaciółmi. Zostaje zwolniona z pracy i wpada w długi.

Jedynym źródłem wsparcia dla Allison jest Daniel (Morgan Freeman), ojciec ofiary wypadku. Daniel jest emerytowanym pastorem, który stracił żonę i syna w krótkim odstępie czasu. Daniel nie obwinia Allison za śmierć syna i stara się jej pomóc. Zaprasza ją do swojego domu na kolację i rozmawia z nią o życiu, Bogu i przebaczeniu. Daniel pokazuje Allison, że każdy człowiek ma prawo do drugiej szansy i że można znaleźć nadzieję nawet po największej tragedii.

Wrażliwa reżyseria Zacha Braffa

Zach Braff jest znany jako aktor komediowy z serialu “Scrubs”, ale także jako reżyser filmów takich jak “Garden State” czy “Wish I Was Here”. W swoim najnowszym filmie “A Good Person” pokazuje swoją poważniejszą stronę i porusza trudne tematy takie jak śmierć, żal, odpowiedzialność i uzdrowienie.

Reżyseria Braffa jest subtelna i emocjonalna. Nie stara się szokować widza brutalnymi scenami czy patosem, ale skupia się na psychologii bohaterów i ich relacjach. Braff wykorzystuje kameralne ujęcia, naturalne światło i spokojną muzykę do stworzenia intymnej atmosfery filmu.

Braff nie ocenia swoich postaci ani nie narzuca im gotowych rozwiązań. Pokazuje ich jako ludzi skomplikowanych i sprzecznych, którzy popełniają błędy i próbują je naprawić. Braff daje widzowi przestrzeń do własnej interpretacji filmu i własnych refleksji nad sensem życia.

Znakomita obsada filmu A Good Person online

Film “A Good Person” online może się pochwalić znakomitą obsadą aktorską, która dodaje wiarygodności historii.

Florence Pugh gra rolę Allison z wielką pasją i zaangażowaniem. Pugh pokazuje cały spektrum emocji swojej postaci: od radości po smutek, od gniewu po litość, od beznadziei po nadzieję. Pugh sprawia, że widz utożsamia się z jej problemami i kibicuje jej w drodze do uzdrowienia.

Morgan Freeman wciela się w Daniela, ojca ofiary wypadku. Freeman jest mistrzem w graniu mądrych i dobrodusznych postaci, które potrafią być autorytetem i przyjacielem zarazem. Freeman nadaje swojej roli głębi i ciepła. Jego relacja z Allison jest pełna szacunku i empatii.

W filmie występują także Molly Shannon jako Diane, matka Allison; Chinaza Uche jako Nathan, chłopak Allison; Celeste O’Connor jako Ryan, przyjaciółka Allison; oraz Zoe Lister-Jones jako Simone, szefowa Allison. Wszyscy oni tworzą realistyczny obraz otoczenia głównej bohaterki i jej konfliktów z nim.

Warto obejrzeć cały film film “A Good Person” cda?

Film “A Good Person” cda to poruszający dramat o poszukiwaniu sensu życia po tragedii. Film nie jest łatwy w odbiorze ani nie daje prostych odpowiedzi na trudne pytania. Film wymaga od widza zaangażowania emocjonalnego i intelektualnego.

Film jednak nie jest tylko smutny i przygnębiający. Film ma też wiele momentów humoru i nadziei. Film pokazuje siłę ludzkiej duchowości i zdolność do przebaczenia sobie i innym.

Film “A Good Person” to film dla tych, którzy lubią kino ambitne i refleksyjne. To film dla tych, którzy chcą się wzruszyć i zainspirować. To film dla tych, którzy chcą być lepszymi ludźmi.


A Good Person cały film

Wyszukaj A Good Person cały film

12 komentarzy
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Doppelgänger. Sobowtór
Człowiek czasu
Braty
Wieloryb
Wyzwolenie
Sing 2
Kot w butach: Ostatnie życzenie
Niezapomniane święta
Moje życie bez ciebie
Babilon
Królowa wojownik
Spuszczone ze smyczy