What's happening?

Frazy powiązane z filmem:

65 Cały Film (2023) • CDA • Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkownikówZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

65

65

65
2023/03/02PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Informacje o filmie:

Tytuł: 65
Tytuł oryginalny: 65
Kraj produkcji: Canada
Premiera: 2023
Czas trwania: 93 Minut

Przejdź do rejestracji, wyszukaj film i sprawdź dostępność źródeł do niego

Wstęp do produkcji oraz gdzie obejrzeć cały film 65 online?

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałaby Ziemia 65 milionów lat temu? Jakie zwierzęta i rośliny ją zamieszkiwały? Jak byście sobie poradzili w takim środowisku? Jeśli tak, to film 65 z 2023 roku jest dla was idealnym wyborem. To thriller sci-fi, który zabiera nas w podróż do prehistorycznej epoki dinozaurów i pokazuje nam walkę o przetrwanie dwóch ludzi, którzy znaleźli się tam przez przypadek.

Fabuła, która może się podobać w całym filmie 65

Cały film 65 opowiada o pilocie Millsie (Adam Driver), który po katastrofie na nieznanej planecie szybko odkrywa, że tą planetą jest Ziemia… tylko, że 65 milionów lat temu. Mills i jeszcze jedyna ocalała Koa (Ariana Greenblatt) muszą przedrzeć się przez nieznany teren pełen niebezpiecznych prehistorycznych stworzeń w walce o przetrwanie. Po drodze poznają tajemnice tej epoki i próbują znaleźć sposób na powrót do swojej czasoprzestrzeni.

Reżyseria 65 cda

Film 65 cda został wyreżyserowany przez Scotta Becka i Bryana Woodsa, którzy są znani z takich horrorów jak “Zaklęty las” czy “Ciche miejsce”. Tym razem postawili na połączenie napięcia i przygody z elementami science fiction i fantastycznymi efektami specjalnymi. Film został nakręcony w Nowym Orleanie (Luizjana, USA) oraz w Coos Bay i Gold Beach (Oregon, USA). Reżyserzy chcieli stworzyć wiarygodny obraz prehistorycznej Ziemi i jej mieszkańców.

Świetna obsada całego filmu 65

W rolach głównych 65 cały film występują Adam Driver jako Mills i Ariana Greenblatt jako Koa. Adam Driver jest jednym z najpopularniejszych aktorów współczesnego kina, znany m.in. z roli Kylo Rena w sagi “Gwiezdne wojny” czy nominowanej do Oscara roli Charliego Barbera w filmie “Historia małżeńska”. Ariana Greenblatt to młoda aktorka, która zadebiutowała w serialu Disney Channel “Bizaardvark” i od tamtej pory grała m.in. w filmach “Avengers: Wojna bez granic”, “Dora i Miasto Złota” czy “Love and Monsters”. W pozostałych rolach występują m.in. Chloe Coleman jako Nevine, Nika King jako Alya czy Ethan Hawke jako profesor Landon.

Koniecznie sprawdź ten film!

Film 65 online to propozycja dla fanów science fiction i dinozaurów. To pełna akcji i emocji opowieść o dwóch ludziach uwięzionych w prehistorycznym świecie i ich próbie przetrwania. Film zachwyca pięknymi krajobrazami, realistycznymi efektami specjalnymi i świetną grą aktorską. Film ma swoją premierę światową 2 marca 2023 roku a polską premierę kinową 17 marca 2023 roku. Polecamy go wszystkim miłośnikom przygody!


65 cały film

Wyszukaj 65 cały film

12 komentarzy
Udostępnień1

Mogą Ci się spodobać

Joker
Czarna Pantera 2: Wakanda w moim sercu
Bielmo
Play Dead
Obecność 4
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One
Martwe zło: Przebudzenie
Doppelgänger. Sobowtór
Spider-Man: poprzez Multiwersum
Nitram
Deinfluencer
Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie