Despicable Me 4 – Kiedy premiera? Przybliżamy informacje o filmie

admin 20 sierpnia, 2023

Despicable Me 4 to czwarta część popularnej serii filmów animowanych o przygodach byłego superzłoczyńcy Gru i jego wiernych Minionków. Film jest produkcją studia Illumination i Universal Pictures i będzie kontynuował historię rodziny Gru, która zmaga się z nowymi wyzwaniami i zagrożeniami. Oto co wiemy o Despicable Me 4.

Film będzie bezpośrednią kontynuacją Gru, Dru i Minionki, w którym Gru poznaje swojego zaginionego brata bliźniaka Dru, który chce kontynuować rodzinne tradycje złoczyństwa. Gru musi też stawić czoła Balthazarowi Brattowi, byłemu dziecięcemu aktorowi z lat 80., który chce zniszczyć Hollywood po tym, jak jego serial został anulowany.

Premiera Despicable Me 4

Despicable Me 4 został oficjalnie zapowiedziany w lutym 2022 roku przez Universal Pictures i Illumination. Data premiery filmu została ustalona na 3 lipca 2024 roku, co oznacza, że będziemy musieli poczekać ponad dwa lata na nowe przygody Gru i Minionków. Data ta wcześniej była zarezerwowana dla innego niezatytułowanego filmu animowanego od Illumination. Steve Carell, który podkłada głos pod Gru, potwierdził, że prace nad filmem są już w toku od czerwca 2022 roku. „Zaczęliśmy, zrobiliśmy już kilka sesji”, powiedział Carell w wywiadzie dla Digital Spy przed premierą Minionków: Wejście Gru. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i spotkamy się z Gru w lipcu 2024 roku zgodnie z harmonogramem.

Historia serii

Despicable Me to seria filmów animowanych, które opowiadają o przygodach byłego superzłoczyńcy Gru i jego wiernych Minionków. Seria składa się z trzech głównych części i dwóch spin-offów, które są prequelami do głównej historii. Pierwszy film zadebiutował w 2010 roku i odniósł wielki sukces, zarabiając ponad 500 milionów dolarów na całym świecie. Kolejne filmy kontynuowały historię rodziny Gru, która zmaga się z nowymi wyzwaniami i zagrożeniami. Spin-offy natomiast pokazują początki Minionków jako gatunku poszukującego największych złoczyńców. Seria Despicable Me jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej dochodowych franczyz animowanych w historii kina. Filmy te zachwycają zarówno dzieci jak i dorosłych swoim humorem, akcją i wzruszającymi historiami o rodzinie i przyjaźni.

Co wiemy o fabule Despicable Me 4?

Na razie nie znamy szczegółów fabuły Despicable Me 4. Wiemy jednak, że film będzie kontynuował wątki z poprzedniej części, w której Gru i jego żona Lucy wrócili do pracy w Anti-Villain League, a brat bliźniak Gru, Dru, przejął dowodzenie nad Minionkami. Możemy się spodziewać, że film pokaże dalszy rozwój relacji między Gru a Lucy, a także ich trzema adoptowanymi córkami: Margo, Edith i Agnes. Ponadto prawdopodobnie pojawi się nowy złowrogi przeciwnik, który będzie chciał pokrzyżować plany Gru i jego rodzinie.

Kto użyczy głosu bohaterom?

W Despicable Me 4 powrócą znani i lubiani aktorzy głosowi z poprzednich części serii. Steve Carell (The Office) ponownie użyczy głosu Gru i prawdopodobnie jego bratu Dru. Kristen Wiig (Druhny) zagra ponownie Lucy Wilde, żonę Gru. Miranda Cosgrove (iCarly) również wróci jako Margo, najstarsza córka Gru i Lucy. Steve Coogan (Filomena) również powróci, choć nie wiadomo, czy będzie podkładał głos pod Silasa Ramsbottoma, byłego dyrektora Anti-Villain League, czy też pod Fritza, lokaja Dru. Uwielbiane Minionki, w tym Mel, Kevin, Stuart i Bob, znów ożywią dzięki głosowi Pierre’a Coffina.

Nie wiadomo jeszcze, czy do obsady dołączą Russell Brand (Dr Nefario), Julie Andrews (Marlena Gru), czy też jacyś nowi aktorzy. Zwykle w każdej części serii pojawia się jakaś znana gwiazda jako nowy złoczyńca.

Ostatnie wpisy na blogu

Kategorie
Udostępnień4